23 NİSAN ONİKİŞUBAT'TA BİR DİZİ ETKİNLİKLERLE KUTLANACAK

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Onikişubat’ta coşku ile kutlanacak. Bir dizi etkinlik düzenlenecek bayramda çocuklar Onikişubat Belediyesi tarafından düzenlenen aktivitelere doyamayacak.

23 NİSAN ONİKİŞUBAT'TA BİR DİZİ ETKİNLİKLERLE KUTLANACAK


23 Nisan Pazartesi günü yapılacak olan ilk etkinlikPiazza Alışveriş Merkezi’nde saat 11.00’de gerçekleşecek.

Çocuklara özelhazırlanan sahne etkinlikleri ilk olarak Animatör sunucu tarafından çocuklarlasohbet etme faslı ile başlayacak. Daha sonra geleneksel hale gelen, çocuklartarafından hayranlıkla izlenen Hacivat ve Karagöz oyunu sergilenecek. Ardından OnikişubatBelediyesi’nin çocukları hem eğlendiren hem geliştiren aktivitelerinden biriolan Plus Plus Etkinliği gerçekleştirilecek. Ve minikler en sevdiği Palyaçolareşliğinde eğlenceli oyunlar oynayacak. Ardından Oyun Terapisi saatindeminikler; Tek ayaküstünde durma, bardak kule yapma oyunu, çember atma oyunugibi oyunlarla hem eğlenecek hem de yeteneklerini yarıştıracak.


28 Nisan Cumartesi günü ise çocuklar için OnikişubatBisiklet ve Yürüyüş Yolu’nda saat 10.00’da çocuklar için aynı etkinliğin devamıgerçekleşecek. Alanda çocuklar için ayrıca Şişme Oyun Parkuru kurulacak. Oyunparkurunda büyük boy fantastik kaydırak, büyük boy tırmanma dağı ve büyük boydart da yerini alacak.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2018, 11:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15