A GRUBUNDA BAŞARI GRAFİĞİ

1.Amatör Küme A grubunda futbol heyecanına ilk yarı maçlarının bitimiyle beraber ara verilirken Bizde Kahramanmaraş’ta Bugün Gazetesi olarak Teknik ekip başarı grafiğini Puan tablosu oüzerinden derledik.

 A GRUBUNDA BAŞARI GRAFİĞİ

Kahramanmaraş’ta Bugün Gazetesi Yazı İşler Müdürü İlkerYiyen’in kaleme aldığı derlemeden A Grubunda Başarı Grafiği; A grubundaKahramanmaraş Büyükşehir Belediye Gençlik ve Spor, Andırın Yeşildağ Spor, Erdağİnşaat Dumlupınar Spor, Amatör Spor Vefa, Kümbet Spor, 1905 Kahramansaray Spor,Büyüksır Spor, Kahramanmaraş Gençlerbirliği Spor, Ekinözü Cela Belediye Spor,Uludaz Spor takımları ilk yarı itibariyle bir birinden güzel karşılaşmalareşliğinde ligi renklendiren bir oyun sergilediler. Üst sıralara oynama düşüncesiolan her takım amacını önce play off daha sonrada Bölgesel Amatör Lige yükselmeolarak belirlemiş durumda. Şimdi ilk yarı itibariyle A grubundaki takımlarınperformanslarına bir değerlendirme yazısı yazarak tarihe not düşelim.Kahramanmaraş 1.Küme A grubunda 2.haftasında ileri bir tarihe ertelenen EkinözüCela Belediyespor-Andırın Yeşildağspor maçı yine ertelemeye gitti.


2018-2019 Futbol Sezonu heyecanı Batıpark, Saim Çotur,Doğukent, Belediye ve Pazarcık, Andırın, Afşin, Ekinözü, Türkoğlu, ÇağlayanceritFutbol Sahasında oynanan Büyükler Ligi 1. Amatör Küme gurup maçlarıyla devamederken ertelemeye giden 1. Amatör küme Büyükler Liginde Ekinözü CelaBelediyespor Kulübünün 04.11.2018 tarihinde yapılacak olan Önlisans KPSSSınavına girecek sporcularının bulunmasından dolayı ertelenen Ekinözü CelaBelediyespor, Andırın Yeşildağspor erteleme maçı hafta sonu icra edilecekti amaolmadı ve yoğun kar yağışı nedeni ile yolların kapanması ile yenidenertelendi.  Bu müsabakaların yanı sıraise daha önce İl Tertip komitesine çeşitli sebebiyetlerden dolayı ertelemeyegiden 1. Amatör küme Büyükler Liginde İlk yarının son düdüğü bu hafta kalan birmaç haricinde tamamlandı. Birbirinden güzel maçlara her saha ve şartlardakarşılaştık. Taraftarlar tribünlerde üşüseler de maçlarda atılan gollerleiçleri ısındı diyebiliriz.


A grubunda Lider Büyükşehir ve Andırın Yeşildağ Sporsezon sonuna iddialı takımlar şuan onları takip eden Amatör Spor Vefa veDumlupınar Spor mücadeleden kopacak durmuyorlar.

 

 

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15