Ak parti 18 yaşında!

Siyaset sahnesine Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 2001 yılında giren AK Parti, reformlar ve seçim başarılarıyla dolu 17 yılı geride bıraktı.

Ak parti 18 yaşında!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki "Erdemliler Hareketi" ile 2001 yılında siyaset sahnesinde yerini alan AK Parti, çeşitli engellemelere rağmen reformlar ve seçim başarılarıyla dolu 17 yılı geride bıraktı.

Girdiği ilk genel seçimde, 3 Kasım 2002'de iktidara gelen AK Parti, "Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak" sloganıyla çıktığı siyaset yolunda, 4 başbakan 2 cumhurbaşkanı çıkardı. Kurban bayramının 4. gününe gelen AK Parti'nin 18.yaşında, Kahramanmaraş'ta başta siyasiler olmak üzere, vatandaşlarda AK Parti'nin 18. yaşını çeşitli mesajlarla kutluyor.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, AK Parti'nin 18.kuruluş yıl dönümü nedeniyle sosyal medya hesabından yayınladığı mesajında, ''14 Ağustos 2001'de Türk siyasetini bütünüyle dönüştürecek, Türkiye'yi daha önce şahit olunmayan yeniliklerle buluşturacak, milletin bağrından çıkmış bir hareket doğdu. AK Parti, Türkiye sevdasıyla hep 18 yaşında, hep diri, hep genç, hep heyecanlı!'' ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2019, 10:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneleri

banner15