AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ İLÇE BAŞKANLIĞINDA İSTİFA BEKLENİYOR!

31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala Onikişubat İlçe Başkanlığında istifa yaşanacağı iddia ediliyor.

AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ İLÇE BAŞKANLIĞINDA İSTİFA BEKLENİYOR!

Onikişubat ilçe başkanı Fırat Görgel’in partisinin adaytanıtım toplantısı sonrasında istifasını açıklacağı öne sürüldü. Görgel’in ismisıkça Onikişubat Belediye Başkanlığı için anılıyordu. Görgel’in, Onikişubatilçe başkanlığından istifa etmesi bekleniyor.

Fırat Görgel Kimdir

FıratGörgel, 5 Haziran 1982 tarihinde Kahramanmaraş'ta doğdu. Babası emekliöğretmen, annesi ev hanımı olan Fırat Görgel, ilk okul ve orta okul eğitiminiKahramanmaraş'ta tamamladı. 2004 yılında İstanbul Üniversitesi HukukFakültesi'nden mezun olmuştur. Üniversite eğitimi sırasında öğrencikulüplerinde başkanlık ve yöneticilik görevlerinde bulundu. 

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olduktan sonrastajını Kahramanmaraş Barosu’nda yaptı. Yaklaşık 1 yıl staj yapan FıratGörgel, 2005 yılında stajını tamamladı. 2004 yılının sonlarında AkParti üyesi olarak siyasete girdi. Avukat olan Fırat Görgel,2006 yılında serbest avukatlık yapmaya başladı. 3 ortak ile birlikteKahramanmaraş'ta Egemen Hukuk Bürosu'nu kurdular.  

2006yılından sonra AK Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları'nda yürütmekurulu üyeliği ve yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulundu. Yaklaşık 4 yılkadar bu görevlerini sürdürdükten sonra 2010 yılında AK PartiKahramanmaraş İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevini üstlendi. 2014 yılıMart ayına kadar süren bu görevi başarıyla yerine getirdi. Görevindeki başarısıile 2014 yılı Mart ayında AK Parti Kahramanmaraş il Başkan Yardımcılığı'nagetirildi. 

AKParti Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel

2015yılı Aralık ayında AK Parti Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Başkanlığıgörevine atanmıştır. Evli ve iki kız çocuğu vardır. Son zamanlarda Twitterüzerinde bir çok kişi tarafından Kahramanmaraş Ak Parti milletvekili olarakgörülmek istenmektedir.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018, 16:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner35

banner15

banner41

Kahramanmaraş eczane