AK Parti-MHP Kahramanmaraş'ta anlaştı

AK Parti Sözcüsü Çelik, “31 Mart gecesi ittifakımızın zaferini beraber kutlayacağız”

AK Parti-MHP Kahramanmaraş'ta anlaştı

  Kahramanmaraş MHP İlBaşkanı Ertuğrul Doğan, “9 İlçede AK Parti’den adayımız çıkıyor, 2 ilçede MHPolarak aday göstereceğiz”

 Adalet ve KalkınmaPartisi (AK Parti) Sözcüsü Ömer Çelik, 30 Mart yerel seçimleri öncesi adaytanıtımı için geldiği Kahramanmaraş’ta MHP il yönetimini ziyaret etti.Ziyarette konuşan Ömer Çelik, “31 Mart gecesi ittifakımızın zaferini beraberkutlayacağız” dedi.


  Ak Parti SözcüsüÖmer Çelik, Kahramanmaraş programına MHP il yönetimini ziyarete ederek başladı.MHP İl Başkanı Ertuğrul Doğan ve ilçe başkanları tarafından kapıda karşılananÖmer Çelik, parti toplantı salonunda gündeme dair açıklamalarda bulundu.

  30 Mart yerelseçimlerinin Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sisteminin ilk seçimi olması nedeniyleçok nemli olduğunu söyleyen Çelik, “Kahramanmaraş’ımızda adaylarımızıaçıklayacağız. Önemli bir gün. Bütün ilçe adaylarımızı açıklayacağız. Bugünbazı ilçelerimizde Cumhur ittifakı çerçevesinde açıklamalarımız olacak. Buseçim süreci çok önemli bir süreç. Türkiye’nin her tarafında yerel seçimlerehazırlık aşamasında güçlü bir şekilde hazırlık çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemine geçtikten sonra ilk yerel seçim olduğu içinçok önemli. Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sisteminin pozitif etkilerini katkılarınıyerelde de görülebilmesi için çok önemli bir seçim sürecine girdik. İnşallahseçimlerde hep beraber yürüyeceğiz. Cumhur ittifakı büyük bir güçle buseçimlerden çıkacak. İllerde vatandaşlarımızın gösterdiği ilgi vearkadaşlarımızla ortaya koyduğumuz ortak iradeyle gerçekleşecek. 31 Mart gecesiittifakımızın zaferini beraber kutlayacağız öncelikle Maraş’ta olmak üzere”dedi.

  “9 İlçede AKParti’den adayımız çıkıyor, 2 ilçede MHP olarak aday göstereceğiz”

  Ak Parti SözcüsüÖmer Çelik’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP İl BaşkanıErtuğrul Doğan ise, “Bizler Devlet beyimizin manevi evlatlarıyız. Ondanaldığımız emir ve talimatlar doğrultusunda Cumhur İttifakı Kahramanmaraş’ta enyüksek oyu alarak bayrağımızı dikeceğiz. 9 İlçede AK Parti’den adayımızçıkıyor, 2 ilçede MHP olarak aday göstereceğiz. Ayrıca büyükşehir belediyebaşkanlığı seçimlerinde AK Parti adayımızı destekleyeceğiz. Aynı zamanda Cumhurİttifakının adayıdır. Bizim adayımızdır. Biz ülkücüler olarak bu seçimlere eniyi şekilde hazırlanacağız. Kesinlikle zillet ittifakına kaptırmayacağız” dedi.

 

                                         

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 15:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15