Ak Parti Serintepe'de Vatandaşlarla Buluştu

31 Mart Yerel Seçimlerine kısa süre kalırken, AK Parti'de Serintepe mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Ak Parti Serintepe'de Vatandaşlarla Buluştu

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç ve Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek Serintepe'de mahalle toplantısı yaptı. Vatandaşların yoğun katılım sağladığı toplantı da, Başkan Mahçiçek mahalle için yeni yatırımların müjdesini verdi. Mahçiçek' konuşmasını yaptığı sırada, sözleri her seferinde sevgi tezahüratlarla ile kesildi.

Mağralı ve Serintepe bizim doğduğumuz yaşadığımız yerler buralara hizmet bizim için ibadettir diyen Hanefi Mahçiçek, ''5 senedir sizlere hizmet ediyorum ve etmeye devam edeceğim. Serintepe mahallesine bu güne kadar 3 trilyon 5 milyar lira para harcadık. Yeni projelerle daha çok yatırım yapacağız'' dedi.

Yeni bir kültür merkezi ve yanına da hamam yapacaklarını söyleyen Mahçiçek, kentsel dönüşümle ilgili de 40 senelik tapu problemlerini çözdüklerini, bahçeli ve parklı yeni siteler yapacaklarının müjdesini verdi.

TBMM İçişleri Komisyon Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç ise  konuşmasında , Ak Partinin ve Cumhur İttifakının başka bir alternatifi olmadığını dile getirdi. Güvenç, ''Benden çok sizler izliyorsunuz karşımızda nasıl bir şer ittifakı olduğunu. Tayyip Erdoğan ile Bahçeli beka diyor. Bu güne kadar düşmanlar hiç vazgeçmediler. Şimdi ise top tüfek ile değil ekonomi ile saldırıyorlar'' dedi.

Karşımızdakilerin arkasında kandil var diyen Güvenç, ''Bizden onlara selamda yok oy da yok. Biz vekil kardeşlerimiz ile Tayyip Erdoğan önderliğinde Belediye başkanlarımız ile uyumlu bir şekilde çalışarak sizlerin hizmetinizde olacağız. Kahramanmaraş ve ilçelerin başlarında Hayrettin Güngör gibi lafta değil özde Maraşlı, lafta değil gerçek atom karınca, bilgisi, deneyimi tecrübesi ile 30 yılını devlete harcayan Hayrettin Güngör ile yeni bir sayfa açacağız. Ben inanıyorum ki bu kadim şehrimiz değerine değer katacak'' diye konuştu.

HABER: ÖMER FARUK SALMAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15