Akdo İzmir Enternasyonal Fuarı’nda

Kahramanmaraş’ında onur konuğu olduğu, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı, 88'inci kez kapılarını açtı.

Akdo İzmir Enternasyonal Fuarı’nda

Fuarda Kahramanmaraş’ın Markası Olan Akdo’da Yer Aldı. Akdo, Fuara Gelenleri Dondurma Şovu İle Büyüledi. İzmir Enternasyonal Fuarında Kahramanmaraş’tan AKDO Dondurma stantta yerini alırken AKDO Dondurmanın Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Davarcıoğlu, fuarla ilgili düşüncelerini şu şekilde anlattı: “Bu yıl 88. Düzenlenen İzmir fuarında stantta Akdo dondurma olarak bizlerde yerimizi aldık. Bu tarz fuarların ülkemizde yapılması ülkemiz ve ilimiz adına bizleri çok onure etti. İzmir fuarına katılan 60 ülkenin yanında Çin’nin onursal ülke olması ve şehrimizin de İzmir fuarında onursal il olarak seçilmiş olması bu şehrin bir evladı olarak aynı zamanda Akdo dondurma şirketi olarak bizleri ziyadesiyle memnun etti. Fuara İzmir ve çevre illerden gelen vatandaşların ve katılımcıların bizlere duydukları ilgi ve alaka inanın bizleri çok memnun etti.”

“BÜYÜK PROJELERDE VE FARKLI FUARLAR’DA YER ALMAYI DÜŞÜNÜYORUZ”

Ülkemiz de ve yabancı ülkelerde de bu tarz fuarlara AKDO Dondurma olarak katılacaklarının bilgisini veren Ahmet Davarcıoğlu, “Ülkemize yapılan her yatırımın şehrimize bizlere yapılmış, ülkemizde, ilimizde yapılan ve yapılacak olan her yatırımın ekonomik olarak geri dönüşümünü sağlamış olacağının kanaatindeyim. El betteki bizim gibi dünya ya açılmak isteyen firmaların böyle bir pazarda payına düşen pastayı almasında çok büyük fayda vardır. AKDO Dondurma olarak uluslararası projelerde yer almış olmamız bizim için büyük bir avantaj sağlamış olur.”

“ÖÇAL’DAN VATANDAŞLARA DONDURMA İKRAMI”

Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal, “İzmir fuarında onursal il olarak seçilen Kahramanmaraş AKDO Dondurma Standını ziyaret ederek stant önünde dondurma şovu hazırlayan AKDO’ya bu güzel şovundan ve fuara katılımından dolayı” teşekkür ederek stant önünde yapılan dondurma şovunun ardından satırla dondurma keserek kendi elleriyle vatandaşlara Dondurma ikramında bulundu.

“SOYER’DEN AKDO’YA ÖVGÜLER”

İzmir fuarının Kahramanmaraşlıların stant açılışında bulunan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal, Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Ticaret Sanayi Odası Başkanı Serdar Zabun, Kahramanmaraş sütçü imam üniversitesi Rektör Niyazi Can, Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Duran Balsuyu, Onikişubat belediye Başkan Yardımcısı Fatih Yoğurt, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, AKDO Dondurma Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Davarcıoğlu ve çok sayıda Kahramanmaraşlı hemşeriler Katıldı.

HABER: YAVUZ NALBATBAŞI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15