AKPINAR, BASIN MENSUPLARI İLE BULUŞTU

MHP Dulkadiroğlu ilçe teşkilatı basın mensupları ile buluşarak değerlendirme toplantısı yaptı. İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, Dulkadiroğlu ilçesinde belediyeyi kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

AKPINAR, BASIN MENSUPLARI İLE BULUŞTU

MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar ve YönetimKurulu Üyeleri, basın mensuplarıyla yemekte bir araya geldi. 4 ay sonrayapılacak seçimler ile alakalı açıklamalarda bulanan Akpınar, devletin bekasıiçin AK Parti’ye destek verdiklerini ama seçim bölgesi olan Dulkadiroğlu’nunyeterli hizmeti alamadığını söyledi. 

Genel Seçimlerde oy kayıplarının en çok yaşandığı ilçeninDulkadiroğlu olduğunu belirten Akpınar, MHP olarak seçimi kazanmak için vargüçleri ile çalıştıklarını belirtti. Akpınar konuşmasında şunlara yer verdi:

“MHP ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılı dönemde göstermişolduğu fedakârlığın karşılığını sizlerin teveccühü alacağından olan inancımtamdır. MHP mevcut hükümete ülke bekası için gerekli desteğini hiçbir karşılıkbeklemeden vermiştir. Dulkadiroğlu ilçemizde çok daha farklı üretkenbelediyecilik anlamında yapılması gerekenler yapılmamıştır. Belediyecilikkonusunda ilçemizin durumu istenilen düzeyde değildir. Biz MHP olarak ilçemizinaydınlık yarınları için birbirinden uzman kadrolarımızın hazırlamış olduğuprojelerimizle hazırız. Cenab-ı Allah’ın izni vatandaşlarımızın teveccühü ileüç hilali belediye binasına asmak, ilçemize hizmet etmek için yola çıktık.”

HABER-FOTO: ÖMERFARUK SALMAN

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2018, 13:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner15