AKPINAR'DAN BUGÜN GAZETESİNE ZİYARET

AK Partiden Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı olan Mehmet Akpınar, seçim çalışmaları için kolları sıvamaya başladı. Akpınar ilk ziyaretini Akdeniz’in en çok okunan gazetesi Kahramanmaraş’ta Bugün Gazetesine gerçekleştirdi.

AKPINAR'DAN BUGÜN GAZETESİNE ZİYARET

Gerçekleştirilenziyarette Akpınar,  şehre katkılardabulunan basın mensuplarını, sivil toplum kuruluşlarını eğitimcileri veözellikle mahalleleri gezerek projelerini anlatacağını söyledi.


“ÖNCE İNSAN SONRAMEDENİYET”

Geçtiğimiz Pazar temayül yoklaması sebebi ile öncelikliolarak yönetim kurulu üyelerimizi, delegelerimizi ve belediye meclis üyelerimizibirebir ziyarette bulundum diyen Dulkadiroğlu Belediye Başkanlığı Aday AdayıMehmet Akpınar, “Kendimizi tanıttık. Düşüncelerimizi, vizyonumuzu, bilgi vedeneyimlerimizi paylaştık. Aynı zamanda onlara tanıma imkânı bulduk. Bugündensonra adaylık açıklanana kadar şehrimize katkılarda bulunan basınmensuplarımızı, sivil toplum kuruluşlarımızı, eğitimcilerimizi ve özelliklemahallelerimizi sırasıyla bir planlama dahilinde gezmeye başladık. İlkziyaretimiz Kahramanmaraş’ta Bugün gazetesine oldu. Yıllardır şehrimizi tanıtanve kültürel manada, iktisadi anlamda şehrimizin tanıtımına katkıda bulunanBugün gazetesine teşekkürlerimizi ifade ederek ziyarette bulunmaktayız”şeklinde konuştu.

“GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİYAPACAĞIZ”

 Önce insan sonra medeniyetsloganı ile yola çıktıklarını söyleyen Akpınar, “Dulkadiroğlu’nu birlikteyönetmeye talip oldum. Şehrimizde yöneticilerle halkımız arasındaki uçurumuminimum seviyeye düşürmek için yola çıktım. Bu sebepten dolayı danışmakuruluyla çalışacağımı ifade ediyorum. Başkan aramızda projesini uygulamayıdüşünüyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ifadesiyle 2019yerel seçimleri “Gönül Belediyeciliği” olarak adlandırdı. Bende budüşüncedeyim. Gönüllere girmeyi, yüreklere dokunmayı düşünüyorum.  Halkın içinde olan bir başkan olmakistiyorum. Makamı koruyan ve kollayan bir başkan olmak istemiyorum. Hassas birgazetecilik yapması sebebiyle bugün gazetesi yönetim kuruluna teşekkürlerimisunuyorum” ifadeleri sözlerini sonlandırdı.

HABER: YAŞAR ERİKLİ

 

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2018, 11:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15