Aksu Tv Basını İftarda Buluşturdu

Kahramanmaraş'ın Dünyaya açılan penceresi Aksu TV, kentte görev yapan yerel ve ulusal basın mensupları ile Başkonuş'ta iftar programında bir araya geldi.

Aksu Tv Basını İftarda Buluşturdu

Muhteşem bir organizasyona imza atan Aksu Televizyonu Başkonuş Yaylasında gerçekleştirdiği iftar programına basın mensuplarının katılımı oldukça yoğun oldu. Bu yıl 3.üncüsü düzenlenen programa çok sayıda basın mensubu katıldı. Oldukça hoş bir ortamda geçen programda iftar yapıldı, ateşler yakıldı ve sohbet ortamında basın mensupları harika bir gün geçirdi. Aksu Televizyonu Genel Müdürü Cüneyt Beyit katılımcılara tek tek ilgilenerek iştiraklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

RENKLİ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Doğa harikası bir mekân olan Başkonuş tesislerinde düzenlenen iftar yemeğinde renkli görüntüler ortaya çıktı. Düzenlenen yemeğe, kentte görev yapan çok sayıda basın mensubu katıldı. Sohbet ortamında gerçekleşen ve ateş çemberinde oluşturulan gecede kentte görev yapan gazeteciler, bir nebzede olsun yoğun iş temposundan kurtularak, yeşilin, doğanın tadını çıkardı.

“BAŞKONUŞ YAYLASINDA BULUŞMAYI GELENEK HALİNE GETİRDİK”

Düzenlenen iftar programında konuşan Aksu Tv Genel Müdürü Cüneyt Beyit, iftar organizasyonunu her yıl geleneksel hale getirmek istediklerini belirterek, güzel bir akşam geçirdiklerinin altını çizdi. Beyit, “Geçen yıllarda bu programı yaptığımızda basın camiasındaki bütün arkadaşlarımızı davet etmiştik. Sağ olsunlar o zaman kırmayıp gelmişlerdi ve bunu her yıl mutlaka yapın demişlerdi. Bu mantık üzerine bizde bunu artık gelenek hale getirdik. İnşallah bundan sonra her yıl gazeteci dostlarımız davetimize icabet ettikleri sürece böyle akşamlar geçirmek istiyoruz. Bu akşamda bunun için toplandık. Çok güzel oldu. Bizi kırmayıp buraya gelen bütün herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 “HALKIN SESİNİ AĞIRLAMAK BİZİM İÇİN ONUR”

Doğa harikası Başkonuş yaylası tesisleri işletme sahibi Serdar Erdoğanyılmaz’da , “Bugün Kahramanmaraş’ta halkın sesi olan basın Başkonuş Yaylası’nda bir araya geldi. Bu bizim için onur. Çünkü ben basına çok değer ve önem veren birisiyim. Basın halkın sesidir. Kahramanmaraş halkının temsilcisi basındır. Bugün Aksu Tv sayesinde Başkonuş Yaylasında biz halkın temsilcileriyle buluştuk. Asıl mutlu olan biziz. Kahramanmaraş’ın dünyaya açılan penceresi Aksu Tv bütün basın mensuplarını Başkonuş’a toplayarak ayrı bir pencere açtı. Ben Aksu Tv’ye teşekkür ediyorum. Bütün basın mensubu arkadaşlarıma teşrifleri için ayrıca teşekkür ediyorum” diye konuştu. (HABER: İLKER YİYEN)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15