AKÜ HIRSIZLARINA SUÇÜSTÜ!

Kahramanmaraş'ta akü hırsızlığı yapan iki şahısa devriye gezen polis ekipleri suçüstü yaptı. Şahısların suç ortağı olan bir şahıs daha polis tarafından yakalandı. Araçların akülerine dadanan hırsızların yanında çeşitli malzemeler çaldığı tespit edilirken, çalınan malzemelerde polis tarafından ele geçirildi.

AKÜ HIRSIZLARINA SUÇÜSTÜ!

Alınan bilgiye göre, Çarşamba günü sabah 05.00 sularındadevriye gezen polis ekipleri hırsızlık yapan iki şahsı suçüstü yakaladı. S.E.ve A.H. isimli şahısların yanında 3 adet otomobil aküsü ve kablo, takımanahtarı da bulundu.

Şahıslara detaylı sorgu yapan polis ekipleri,  şahıslarların geçmiş tarihlerde yaptığıhırsızlık olayların da gün yüzüne çıkarttı.

Karamanlı mahallesinde park halinde olan bir araçtan, kablo ve anahtar takımı olan kasayı çaldıklarını, Karamanlımahallesinden bir başka araçtan akü çaldıkları, Akçakoyunlu  mahallesinden bir araçtan 2 adet aküçaldıkları, Mahmut E. isimli  bir şahısla  Mağaralı Mahallesinden araçtan 15 bin TLdeğerinde 2 adet hilti, 2 adet plastik boru, kaynak makinesi, 5 adet matkap, 1adet spiral, 1 adet demir kaynak makinesi, 1 adet boru anahtarı ve anahtartakım çantası çaldıkları tespit edildi.

Çalıntı malzemelerin tamamı ele geçirilirken, şahıslarınadliyeye sevk edildiği öğrenildi.

HABER-FOTO: ÖMERFARUK SALMAN

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018, 11:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15