Algıcılara milletimiz cevap verdi

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı ve MDK Üyesi Sermet Yıldız seçim sonuçlarını değerlendirdi. Yıldız; “oyumuzu düşük göstererek algı operasyonu yapmaya çalışanlara, her türlü ihanet ve bölünme çalışmalarına rağmen, milletimizin feraseti ve sağduyusu ile oyumuzu yükselterek seçimlerden alnımızın akıyla çıktık.” Dedi.

Algıcılara milletimiz cevap verdi

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş MilletvekiliAdayı ve MDK Üyesi Sermet Yıldız 24 Haziran Genel seçimlerinin ardından yaptığıteşekkür konuşmasında seçim sonuçlarını da değerlendirdi. Her türleengellemelere, oylarını 3-5 puan göstererek yapılan algı operasyonlarına rağmenmilletin en büyük anket olan sandıkta gereken cevabı verdiğini belirtti.

Liderinden aldığı talimatla partisi ve davası için özellikleKahramanmaraş’ın kuzey ilçelerinde 60 gündür bir fazla vatandaşa ulaşmak içinyoğun çaba harcayan Yıldız’ın bu çalışması da kendini gösterdi. MilliyetçiHareket Partisi hem Afşin’de hem de Elbistan’da oylarını artırarak büyük birbaşarıya imza attı. 60 gündür seçim çalışmaları çerçevesinde sahada çalmadıkkapı bırakmayan Yıldız istedikleri kadar olmasa da oylarını artırarak kutludavada liderleri Devlet Bahçeli’nin arkasından dimdik yürüdüklerini söyledi.

 

TÜM TEŞKİLATIMIZ CANLA BAŞLA ÇALIŞTI

Milliyetçi Hareket Partisinin tüm kademelerinin busüreçte canla başla büyük bir mücadele örneği gösterdiğine de değinen MHPKahramanmaraş Milletvekili Adayı ve MDK Üyesi Sermez Yıldız iki aydıryürüttükleri seçim kampanyalarında takdire şayan, dava adamlığına yakışırvakur, azim, inanç ve heyecanla başta liderleri Devlet Bahçeli olmak üzerepartisine ve şahsına gösterilen teveccüh ve destekten dolayı onur duyduğunusöyledi. Teşkilatın tüm kademelerindeki partidaşları ve davasına gönül vermişgönüldaşlarıyla yapılan bu çalışmaların kendilerine güven verdiğini de belirtenYıldız bu süreçte yol arkadaşlarıyla çalışmaktan büyük bir mutluluk duyduğunuve bu çalışmaların ayrı bir anlamı olduğunu ifade etti.

 

TÜM SALDIRILARA RAĞMEN HİLALİ DÜŞÜRMEDİK

Kendileriyle birlikte gecesini gündüzüne katıp çalışanhemşerilerini de minnet duygusunu dile getiren Yıldız şöyle konuştu; “Bayrağımızı,davamızı, ülkümüzü, ülkemizi, memleketimizi daha ileriye taşımak adınayaptığımız çalışmalarda, yorulmadınız gece demeden gündüz demeden aç susuz mübarekRamazan ayında bir taraftan oruç tutarken diğer taraftan da davamız için kapıkapı dolaştınız, Allah razı olsun. MHP ye aylardır yapılan saldırı, ihanet vebölünmeye, yapılan algılara, yüzde 3-5 diye her gün TV’lerdeki programlara, ‘barajıaşsın meydanlarda anırırım’ diyen eşeklere rağmen beklendiğimiz gibi olmasa daoy oranımızı artırarak bu seçimlerden alnımızın akı ile çıkmamıza vesileoldunuz çok şükür. Hilale sahip çıktınız bayrağı yere düşürmediniz” Seçimsonuçlarının ülkemize, partimize ve memleketimize hayırlar getirmesidileklerimle teşekkür ediyor, her birinize ayrı ayrı şükran, minnet, sevgi vesaygılarımı sunuyorum.”

 

MHP YASAMA’DA BELİRLEYİCİ PARTİDİR

Cumhurittifakı ile ilgili de konuşan Yıldız; “bilindiğiüzere Cumhurittifakının kurucusu Genel Başkanımız Liderimiz Sayın DevletBahçeli’dir. ‘MHP’liler Cumhurbaşkanlığı seçiminde Erdoğan’a oy vermeyecek’algısı oluşturanların bu soysuz söylemleri de boşa çıkmıştır. CumhurbaşkanıErdoğan’ın aldığı oy ile MHP’nin ve Ak Partinin oy oranlarının toplamı birbirine çok yakındır. Bu da verdiğimiz sözü tuttuğumuzu göstermektedir. 24Haziran yeni bir çağın başlangıç hareketidir. Bu harekâtta MHP apayrı birkonuma da gelmiştir. Yasama çalışmaları partimizin de görüşleriyleyürütülecektir.” Dedi.

HABER: YAŞAR ERİKLİ

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneleri

banner15