Anavatan Partisi 1. Olağan Kongresi Kongresi yapıldı.

Yeniden yapılanma içerisine giren Anavatan Partisi, Kahramanmaraş İl Başkanlığı, Dulkadiroğlu, Onikişubat, Türkoğlu, Elbistan ve Afşin İlçelerini kuran teşkilatlar kongrelerini tamamladılar.

Anavatan Partisi 1. Olağan Kongresi Kongresi yapıldı.

Anavatan Partisiilçe kongrelerini tamamladıktan sonra, Kahramanmaraş İl Kongresini yaptı.Kongre’de konuşma yapan İl Başkanı Mükerrem D. Hocaoğulları şunlarıbelirtti;  “Yeniden yapılanma içerisinegiren Anavatan Partisi olarak, Kahramanmaraş İl Teşkilatının yanı sıra, Onikişubat,  Dulkadiroğlu, Türkoğlu, Elbistan ve Afşin ilçeteşkilâtlarımızı da kurarak, bu ilçelerimizin de kongrelerini tamamlamışbulunmaktayız” dedi

 Hocaoğulları; “Bugünde Kahramanmaraş İl Teşkilâtımızın 1. Olağan kongresini tamamladık. Partimiz,kurucumuz ve eski cumhurbaşkanımız rahmetli Turgut Özal 'ın izinde, onunidealleri ve hedefleri doğrultusunda siyasi yaşamını güçlü bir şekildesürdürmek için tüm gücüyle çalışacaktır.

Genel Başkanımız sayın İbrahim Çelebi önderliğinde , şu anda 67 olan ve yakında 81 ile yayılacak olanTeşkilâtlarımız ile ülkemizin bekası ve güçlü bir yapıda hak ettiği muassırmedeniyetler düzeyine gelmesi için çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz.

Büyük Anavatan ailesi olarak buna odaklandık. Allah yarve yardımcımız olsun” dedi.

Yapılan Kongre Soncuna göre İl Yönetim Kurulu AsilListesi şöyle oluştu;

Mükerrem D. Hocaoğulları 2. Fatih Kalaycı 3. Fatih Döner4. Mükrime Sırma

 5. A. Sibel Sırma6. Emin Yüksekdam 7.Mevlüt Tontuş 8. Sedat Yağlıcaoğlu 9. Ömer Binboğa.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2019, 12:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15