ANKARA TIP ÖĞRENCİLERİ HEYETİ PAZARCIK'TA

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ ve eşi Yaprak Bozdağ öncülüğünde Pazarcık ilçesine gelen Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Birliği heyeti, Ufacıklı ve Sultanlar mahallesinde vatandaşlar ve öğrencilerle bir araya gelerek sağlık taramasında bulundu.

ANKARA TIP ÖĞRENCİLERİ HEYETİ PAZARCIK'TA

Başkan Bozdağve eşi Yaprak Bozdağ’ın eşliğinde gerçekleşen toplam 30 kişilik Tıp FakültesiÖğrencileri Birliği heyeti programın birinci günü Ufacıklı ikinci günü ise SultanlarMahallesinde vatandaşlar ve öğrenciler ile bir araya gelerek diş, göz, şeker,tansiyon vb. gibi sağlık taramasında bulunarak öğrencilere oyuncak hediye etti.

Çocuklarla tektek ilgilenerek el yakıma, diş temizliği ve sağlıklı yaşam gibi faktörleri nasılgerçekleştireceğini anlatan Tıp Fakültesi öğrencileri çocuklar tarafından büyükilgiyle dinlendi.

Çocuklarlasohbet ederek okul malzemeleri, oyuncak ve diş macunu hediye eden heyet, PazarcıkBelediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ ve eşi Yaprak Bozdağ’a vermiş olduğu destektendolayı teşekkür etti.


Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2018, 11:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner19

banner34

banner37