AÖF HEYECANI YAŞANDI!

Açıköğretim öğrencileri ülke genelinde olduğu gibi Kahramanmaraş'ta da sınav heyecanı yaşandı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ara sınavı yapıldı. Onbinlerce aday sınavda ter döktü.

AÖF HEYECANI YAŞANDI!

Onbinlerce öğrencinin girdiği Açıköğretim ara dönem sınavınınardından gözler sonuç haberinde. Anadolu Üniversitesi bünyesinde uzaktaneğitime devam eden öğrencilerin büyük bir kısmı lisans eğitimi yanında ikincibir bölüme de devam ediyor. Okudukları bölümlerdeki ara sınav ile aynı dönemerastgelen öğrenciler AÖF sınav sonuçlarını daha büyük bir heyecanla bekliyor.

Kahramanmaraş'ta da AÖF Heyecanı yaşayan öğrencileringazetemize yaptığı açıklamada, kimisi çok iyi geçtiğini belirtirken, sınavayeterince vakit ayıramayıp çalışamayan öğrenciler ise aynı heyecanı önümüzdekidönem de yaşayacağını düşünüyor. Bahar döneminin final sınavı ise 26 -27 Mayıs2018 tarihinde yapılacak.

AÖF SINAV SONUÇİTİRAZI NASIL YAPILIR?

Sınav sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 3 (üç)işgünü içinde itiraz edilebilir. Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlardikkate alınmaz. İtirazlar Açıköğretim Fakültesi Merkez Büro Yöneticiliğibirimine dilekçe göndererek veya aofbilgi@anadolu.edu.tr adresine e-postagöndererek yapılabilir.

HABER: ÖMER FARUKSALMAN

 

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2018, 10:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner19

banner34

banner37