Araştırmacı Yazar Ali Avgın'a Teşekkür Belgesi

Kahramanmaraş İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından, Kahramanmaraş’ın kültür, sanat ve tarihine verdiği katkılardan ötürü, Araştırmacı Yazar Ali Avgın’a, İl Kültür ve Turizm Müdürü Seydihan Küçükdağlı tarafından, teşekkür belgesi verildi.

Araştırmacı Yazar Ali Avgın'a Teşekkür Belgesi

Kahramanmaraş’ın kültür, sanat ve tarihini köşe yazılarında kaleme alan, ‘Han Duvarları/Kalbe Düşen Kor’’, ‘’Kayıp Sevda/ Yasaklı Yılların Aşkı’’ romanları ve ‘’MaraşMevlihanesi’’ tarihi araştırma kitabı ile şehrin tanıtımına ve gelişiminekatkısı olan Ali Avgın’a İl Kültür ve Turizm Müdürü Seydihan Küçükdağlıtarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

Kahramanmaraş İl Kültür ve Turizm Müdürü Seydihan Küçükdağlıtarafından takdim edilen teşekkür belgesinde, “Kahramanmaraş’ın sahip olduğukültürel mirası ortaya çıkarma ve geleceğe taşımaya yönelik gerçekleştirmişolduğunuz faaliyetler ve kurumumuzun çalışmalarına katkılarınızdan dolayıteşekkür eder, sağlık ve huzur dilerim” ifadelerine yer verildi.

Her platformda Kahramanmaraş’ı tanıtmak adına gayretgösterdiklerini belirten Araştırmacı Yazar Ali Avgın, “Kültür ve Turizm İlMüdürlüğümüzün bizleri gayretlerimizden ötürü teşekküre layık görmesi, onurverici. Bizler bugüne kadar köşe yazılarımızda, haberlerimizde ve televizyonprogramlarında hem Kahramanmaraş’ımızı hem de Kahramanmaraş’ımızın unutulmuş yada unutulmaya yüz tutmuş tarihi ve kültürel miraslarını anlatmaya çalıştık.Yazdığımız romanlar ve araştırma kitabımızda Kahramanmaraş’ı ilmek ilmekanlatarak geçmişi günümüze taşımaya gayret gösterdik. Ve göstermeye de devamedeceğiz.” dedi

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2018, 13:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15