ARSAN TECRÜBELİ HOCA İLE EL SIKIŞTI

Kahramanmaraş’ın Amatörün Köklü takımlarından ve Amatör Futboluna uzun yıllar emek veren Salih Fidan’ın hem başkanlığını hemde Antrenörlüğünü yapan Salih Fidan’ın ekibi Siyah beyazlılar, bir süredir dirsek temasında olduğu Bahri Solacak ile el sıkıştı.

ARSAN TECRÜBELİ HOCA İLE EL SIKIŞTI

Kahramanmaraş 1. Amatör Küme B Grupta mücadele edenArsansümerspor , Yeni Hocası Bahri Solacakla Lige renk katacak. KulüpBaşkanlığını ve Antrenörlüğünü birlikte yürüten Futbol Emektarı Salih Fidan yapılantoplantı da takımın başına Salih Solacak’ın getirilmesine karar verildi. Herkonuda anlaşarak yeni antrenörleri Bahri Solacak ile yeni bir sayfa açmakistediklerini ifade eden Futbol emekçisi Salih Fidan “Bizim amacımız sahada engüzel futbolu oynamak, sporcuyu yetiştirmek memleketimizin sporuna hizmet etmekbirinci amacımız bu. 2. amacımız bir Hocaya ihtiyacımız vardı. inşallah onu daBahri Hocamızla kapatırız. Bahri Hocamdan çok şey bekliyoruz. Takım olaraktaKahramanmaraş Futbolu olarakta spora hizmet etmiş bir isim” ifadelerinikullandı.

“TECRÜBELİİNSANLAR KÖŞEDE BUCAKTA KALMIŞ, HİÇ KİMSE KİM NEREDE DİYE ARAYIP SORAN YOK”

Bahri Hocanın Başarılı olacağına inanıyoruz diyen SalihFidan, “sağ solu görüyoruz, tecrübesiz insanlar çok tecrübeli insanlar ise çok azsayıda. Tecrübeli insanlar köşede bucakta kalmış, Hiç kimse kim nerede diyearayıp soran yok. Sağ olsun Bahri hocamı biz bulduk bizi kırmadan teklifimizikabul etti. Bahri Hocamdan çok şeyler bekliyoruz. Kahramanmaraş Futbolcamiasının profesyonel olsun amatör olsun birçok alanında hizmet etmiş, birisim. Bahri Hocam yabancılık çekeceğini hiç sanmıyorum. Yıllardan beritanıdığımız Belediyespor olsun, Kahramanmaraşspor olsun, Besni de olsun,Elbistan da olsun hem sporcu olarak hem yönetici olarak görev yapmış bir isim.Bu konuda ben şanslıyım. Tecrübeli hocamızı kadromuza kattık. Bizde de başarılıolacağına inanıyorum, Arsansümersporumuza hayırlı olsun” dedi.

“TECRÜBEMİGENÇLERLE PAYLAŞIP, ARSANSÜMER BAYRAĞINI LAYIK OLDUĞU YERE TAŞIYACAĞIZ”

Daha öne birçok takımda profesyonel futbol oynayıp,Antrenörlük yapan ve Arsansümerspor ile anlaşan Bahri Solacak, ‘Tecrübemigençlerle paylaşıp, Arsansümer bayrağını layık olduğu yere taşıyacağız’ dedi.

Salih Fidan’ın Teklifini tereddüt etmeden kabul ettiğiniifade eden Tecrübeli Antenör Bahri Solacak kendisinden bahsederek,  “Ben 1965 Kahramanmaraş doğumluyum. Birkaçtakımda Profesyonel oynadım, Kahramanmaraşspor da başladım, Elbistanspor,Adıyaman Besnispor, Kilis Belediyespor 7 yıl oynadıktan sonra aynı takımda 3.ligde iken Kilis Belediyespor’da 3 yıl yardımcı hocalık yaptım. ArdındanKahramanmaraş’a memleketime dönüş yaptım. Kamu hizmeti olarak KahramanmaraşBelediyesinde görev yaptım. Kısa süre önce emekli oldum emekli olduktan sonraşehirdeki amatör maçları takip ettim. Geçen hafta içerisinde sevdiğim saydığımSalih Hocamla karşılaştık ve bana takımında görev yapmamı teklif etti. Hiçterettütsüz kabul ettim. Kahramnmaraş’ın Amatör takımı Arsansümere Salih Hocamıkıramayarak bugün itibari ile başlamış bulunuyorum. İnşallah hep beraber buradabaşarılı oluruz. İstediklerimizi yaparız. Bir nebze olsun bizimde katkımız olursabundan da mutlu oluruz” dedi. (HABER VEFOTOĞRAF: İLKER YİYEN)  

 

 

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2018, 10:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15