ARSANSÜMERE 3'LÜ TAKVİYE

Kahramanmaraş Yerel Amatör Küme Büyükler Ligi 1. Amatör Küme B Grubvunda mücadele eden Kahramanmaraş’ın köklü takımlarından Arsansümerspor takviyelerle gündemde.

ARSANSÜMERE 3'LÜ TAKVİYE

Kahramanmaraş’ın Amatörün Köklütakımlarından ve Amatör Futboluna uzun yıllar emek veren Salih Fidan’ın hembaşkanlığını hemde Antrenörlüğünü yapan Salih Fidan’ın ekibi Siyah beyazlılar,bir süredir dirsek temasında olduğu 3 futbolcu ile anlaştı. Devre arasıTransferinde Burdur Maküspor Kulübünden Muhammed Solocak’ı, Silifke GöksusporKulübünden Halil Genç’i, Kahramanmaraş Amatör Vefa Kulübünden Muhammet Cerit’ikadrosuna dahil eden ve her konuda anlaşarak sezona yeni bir sayfa açmakistediklerini ifade eden Futbol emekçisi Salih Fidan “Bizim amacımız sahada engüzel futbolu oynamak, sporcuyu yetiştirmek memleketimizin sporuna hizmet etmektir”dedi.

“TRANSFERLERİMİZ DEVAM EDİYOR”

Kahramanmaraş'ta Amatör Liglerdebu sezon bütün kategoride mücadele edeceklerini belirten Fidan, Bu takımlarınbaşında Kahramanmaraş'ta kendini ispatlamış Antrenörle yola çıkıyoruz. Bu sezonBahri Solocak hocamızı da teknik kadromuza kattık. Yeni sezonda Gazeteci vedaha öne takımımızın kaptanlığını uzun yıllar yapan Mustafa Karaaslan ileyönetim bazında aramıza dahil ettik, Futbolcu transfer anlamında Devre arasıtransferinde A Takımımıza Burdur Maküspor Kulübünden Muhammed Solocak’ı,Silifke Göksuspor Kulübünden Halil Genç’i, Kahramanmaraş Amatör Vefa KulübündenMuhammet Cerit’i kadromuza kazandırdık. A Takım için çalışmalarımız devamediyor ve eksik mevkilere önemli transferler düşünüyoruz. Genç takımadatakviyelerimiz tabiki olacak. İnşallah güzel bir sezon olacak vetransferlerimiz devam edecek. Kazandığımız başarıda bizim her zaman yanımızdaolan ve maddi manevi desteklerini üzerimizden hiç eksik etmeyen Arsan TekstilYönetim Kurulu Başkanı Alişan Arıkan ve Arıkan Ailesine teşekkürü bir borçbilirim. Bu destek bizim yanımızda olduğu sürece Kahramanmaraş'ta bilhassafutbol da birçok başarıya imza atacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın”ifadelerini kullandı. (HABER VEFOTOĞRAFLAR: İLKER YİYEN) 

 

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2019, 09:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner35

banner15

banner41

Kahramanmaraş eczane