Artık Seçimler Bitmiş Ve İcraat Dönemi Başlamıştır

Türkiye'nin 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri'ni demokratik bir olgunluk içinde tamamladığını belirten Milliyetçi Hareket Partisi Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Emrah Satıcı, “artık Seçimler bitmiş ve İcraat dönemi başlamıştır” ifadesini kullandı.

Artık Seçimler Bitmiş Ve İcraat Dönemi Başlamıştır

Milliyetçi Hareket Partisi Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Emrah Satıcı, milletin bir kez daha iradesini oldukça yüksek bir katılım oranıyla sandığa yansıttığını söyledi. Başkan Satıcı, Milletin Sandığa sahip çıktığını ifade ederek, “31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri tamamlandı. Sonuçların şehrimize, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Genel olarak sakin ve problemsiz bir seçim yaşanması hepimizi mutlu etmiştir. Cumhur İttifakı'ndaki ortağımız Adalet ve Kalkınma Partisi ile birlikte ittifaklar bazında da birinci olduk” dedi.

“ARTIK İCRAAT DÖNEMİ BAŞLAMIŞTIR”

Seçimlerde sandığa gidip oyunu kullanarak, ülkemizin geleceğine ve demokrasiye sahip çıkan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum diyen Milliyetçi Hareket Partisi Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Emrah Satıcı, Dulkadiroğlumuz ve şehrimiz için üretmeye, yatırıma, istihdam yaratmaya, ihracat yapmaya ve gelecek nesillere bırakabileceğimiz daha iyi bir Kahramanmaraş, Daha iyi bir Dulkadiroğlu için çalışmaya devam edeceğiz. Siyasi görüşümüz ne olursa olsun, milletimizin kararına saygı duyarak hayalimizdeki Kahramanmaraş ve Dulkadiroğlu için hep birlikte, birlik ve beraberlik içerisinde yürümeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. (HABER: YAŞAR ERİKLİ)

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2019, 10:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15