ASKF'NİN EMNİYETİ VAR

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, Kahramanmaraş Amatör Spor kulüpleri Federasyonuna iadeyi ziyaret gerçekleştirdi.

ASKF'NİN EMNİYETİ VAR

ASKF Binasındaki Mehmet BağrıaçıkToplantı salonunda gerçekleşen ziyaretlerde ‘Amaç Spor Olsun’ temennileri ileyeni sezon gerçekleşecek yeni siteme dayalı bilgiler alındı.

Kahramanmaraş İlEmniyet Müdürü Doğan İnci ASKF Ziyaretinde, ASKF Başkanı Ergün Önal, BaşkanYardımcıları Ekrem Karaoğlan, Abdurrahman Akbaba, Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Avanoğlu, KeramettinGüler, Ahmet Güler, Adem Karaköse, İlker Yiyen hazır bulundu. Kahramanmaraş İlEmniyet Müdürü Doğan İnci, ASKF yönetimini tebrik ederek başarılarının devamınıtemenni etti. Ziyarette amatörün sıkıntıları ve çözüm yolları hakkında fikiralış verişinde bulunulurken gerçekleşen ziyarette Makamına kabul etmesindendolayı Teşekkür eden Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci,“ KahramanmaraşSporu seven bir kesim. Şirin bir il ve insanı cana yakın. Biz İl EmniyetMüdürlüğü olarak şehirle kaynaşma yolunda hızla ilerliyoruz. Ben Ankaralıyım veAnkara Gücü taraftarıyım. TFF de Gözlemcilik yaptım. Şimdi ise Sporla iç içeyizve sizleri takip ediyoruz” ifadelerini kullandı.  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirenASKF Başkanı ve TASKK Yönetim Kurulu Üyesi Ergün Önal,  “Bizler ASKF olarak Hep birlikteKahramanmaraş’ın futbolunu kalkındırma çabası içerisindeyiz. Bütün sorunlarınçözüm yolu birbirine olan saygı ve birbirine olan yardımlaşmadan dolayıortadaki sorunun çözülecektir. Bizler spor camiası başkanları ve sorumlularıolarak yardımcı olma konusunda birlik içerisinde hareket etmeliyiz. Sahadagörev yapan hakemlerimize, sporcularımıza, antrenörlerimize ve taraftarımızasahip çıkmalıyız. İçerimizde eşinden, işinden çocuğundan fedakarlık edip gençleriyetiştiren bu işe gönül veren çok insan var. Çünkü bu iş fedakarlık isteyen,sevgi ile sevda ile yapılan bir iştir. Sizlerde sporu seven sporla kaynaşanbirisiniz ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. (HABER VE FOTOĞRAF: İLKER YİYEN)

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 09:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15