ASLAN KANGAL AVINDA!

Kupa Maçında Süper Lig ekibi Anadolu Kartalı Atiker Konyaspor’u dize getiren Temsilcimiz Kahramanmaraşspor, yarın Kangal avına çıktı.

ASLAN KANGAL AVINDA!

Temsilcimiz Kahramanmaraşspor 2018 - 2019 FutbolSezonunda Kırmızı grubundaki, 11. Hafta karşılaşması olan Sivas Belediyespor Kulübümüsabakası Kahramanmaraşspor için kritik bir viraj…

2018-2019 sezonunda Kırmızı Grup'ta yer alan 2. Ligtemsilcimiz Kahramanmaraşspor’un, 17 takımla mücadele ediyor. TFF 2.lig Kırmızıgruptaki temsilcimiz Kahramanmaraşspor, ligin 11.haftasında 12 Şubat stadında 4Ekim cumartesi saat 13:00'da Sivas Belediyespor’u konuk edecek.

Ligin 11. Haftasında 12 stadyumunda Sivas Belediyespor ilekarşılaşacak olan Temsilcimiz Kahramanmaraşspor’un bu hafta işi oldukça zor.Yarın onanacak olan mücadele her iki takım için çok büyük önem arz ediyor.

MAÇ YARIN

TFF 2.lig Kırmızı gruptaki temsilcimiz Kahramanmaraşspor,ligin 11.haftasında 12 Şubat stadında Sivas Belediyespor'u konuk edecek. 4Kasım Pazar saat 13:00'de başlayacak olan Müsabakayı Malatya BölgesindenBatuhan Gültek yönetirken, yardımcı hakem olarak Van Bölgesinden ÖzcanSultanoğlu ile Diyarbakır Bölgesinden Emre Doğu görev yapacak.Kahramanmaraşspor, TFF 2.lig Kırmızı grupta 10 puanla 12.sırada yer alırken,  Sivas Belediyespor TFF 2.lig Kırmızı grupta15 puanla 8.sırada yer alıyor.

9. RANDEVU

Her iki takımında acil puanlara ihtiyacı olduğu ve altsıralardan kurtulmak isteyen takımların puan savaşı verdiği mücadeledeKahramanmaraşspor evinde taraftar avantajını kullanacak. Zorlu bir maça çıkacakolan Temsilcimiz Kahramanmaraşspor daha önce Sivas Belediyespor ile 8 defakarşı karşıya geldi. 5 Defa Sivas deplasmanına giden Temsilcimiz 3’ünde mağlup2’sinde ise berbere kaldı. 3’defa evinde Sivas Belediyespor’u konuk edenKahramanmaraşspor ise 1’inden galibiyetle ayrılırken 1’inde beraberlikler1’inden de mağlubiyetle ayrıldı. Sivas ekibine göre bir türlü işi yavergitmeyen Sivas Belediyespor 9. Randevusunu merakla beklemeye başladı. 

PAROLA GALİBİYET

Temsilcimiz Kahramnamaraşspor 12 Şubat stadyumundataraftarı karşısında konuk edeceği Sivas Belediyespor Kulübü maçında parolasını3 puan olarak belirledi.  Ligin 11.Haftasında oynayacağı Sivas Belediyespor maçının provasını yapan Kahramanmaraşsporzorlu bir maça çıkacak. Temsilcimiz Kahramanmaraşspor oynayacağı Sivas karşılaşmasıiçin yoğun tempo ile hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.Kupa maçında aldığı morali Sivas Belediyespor için önemli bir avantaj.

Teknik Direktör Mehmet Erdal Alpaslan yönetiminde 4 KasımPazar günü Saat 13:00’da oynayacağı Ligin 11. Hafta karşılaşması için HanefiMahçiçek Stadyumunda 2 Kasım Cuma günü takım kendi arasında oluşturduğu 2 takımarasında çift kale yaparak maçın kısa provasını yaptı.

Antrenmana Tüm Futbolcular çift kaleye katılırken,  Sivas Belediyespor maçına hazırlandı.

 (HABER:İLKER YİYEN)

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2018, 12:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15