ASLAN KÜKREDİ ZONGULDAK İSTİFA ETTİ

Temsilcimiz Kahramanmaraşspor Zonguldak Deplasmanında 0-3 galip geldiği karşılaşma sonrası Zonguldak Kömürspor’da istifa sesi geldi.

ASLAN KÜKREDİ ZONGULDAK İSTİFA ETTİ

Zonguldakspor saha ve seyircisi önünde Kahramanmaraş’a3-0 mağlup olarak büyük bir hayal kırıklığı yaşattığı maç sonrası istifa sesiyükseldi, tribünler ise karıştı. Zonguldak Kömürspor’un kendi sahasındaKahramanmaraş’a 3-0 mağlup olmasının ardından tribünler karıştı. İki seyircibirbirine girdi.

Zonguldak Kömürspor’un, Kahramanmaraşspor’a kendisahasında 3-0 mağlup durumdayken maçın 78 dakikasında taraftar çıldırdı...Kırmızı Lacivertli takımın taraftarları, “ O forma kimseye nasip olmaz. Yönetimistifa. Sahipsiz Zonguldak. Bizi satanı bizde satarız. Formayı çıkarıp gidin.Cahit Hoca takım niye oynamıyor”diyerek yönetimi istifaya davet etti.

Futbolculara tepki gösteren taraftarlar, yönetim veTeknik Direktör Cahit Terzi'nin istifasını istedi...

Taraftarlar, "O forma kimseye nasip olmaz. Yönetimistifa. Sahipsiz Zonguldak. Bizi satanı bizde satarız. Formayı çıkarıp gidin.Cahit Hoca takım niye oynamıyor?” tezahüratları yaptılar...

ASLAN ZONGULDAK’INİPİNİ ÇEKTİ

TFF 2. Lig Kırmızı grupta mücadele eden temsilcimizZonguldakspor saha ve seyircisi önünde hezimete uğradı. Haftaya 13 puanla 10’ncusırada giren Zonguldakspor ligde oynadığı son 4 maçta Kahramanmaraş’ı yenemedi.Maçın hemen başında Okan Eken ile yüzde yüz gol pozisyonunu değerlendiremeyincerakip Kahramanmaraş 15 ve 27’nci dakikalarda Talha’nın attığı gollerle ilkyarıyı 2-0 yenik tamamladı. İkinci yarıya hızlı başlayan Zonguldakspor birtürlü istediği golleri bulamadı. Rakip Kahramanmaraş 76’ncı dakikada Hurşit ile3-0 öne geçerek Zonguldakspor’un ipini çekti.

BAŞKAN İSTİFA ETTİ

Zonguldakspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner 3-0 biten Kahramanmaraşmaçının ardından istifa ettiğini açıkladı. Zonguldak ekibinde Başkan Canerbugün istifası ile ilgili açıklama yaptı. İşte o açıklama: "Dün maçsonrasında yapmış olduğu istifa açıklamasının ardından bürokratların,yönetimdeki arkadaşların, taraftarların ortak görüşü görevde kalmamdan yana.Dünkü söylem duygusallıkla yapılmış bir açıklamaydı. Ben bu geminin kaptanıyım.Gemiyi bırakıp gitmem. Toparlanacağız. Yolumuza Teknik Direktör Cahit Terzi iledevam edeceğiz" dedi.

TEKNİK PATRONABÜYÜK TEPKİ

Tuzla maçında rakip Teknik heyetine saldırdığıgerekçesiyle 8 maç ceza alan Teknik Direktör Cahit Terzi maçı tribündenizlerken, takımın hezimetini de yine tribünden izlemek zorunda kaldı. Maça ortasahayı zayıf çıkan ve hatalı 11’i sahaya süren Cahit Terzi, Hüseyin Yılmaz veBerkan Akdeniz gibi diri isimleri kenarda oturtmanın cezasını hem takımaçektirdi, hem de taraftardan büyük tepki gördü.

“BU TAKIM NEDENOYNAMIYOR”

Zonguldakspor taraftarının haftalardır süren sabrı3-0’dan sonra taştı ve Cahit Terzi’ye büyük tepkiler yükselmeye başladı.Taraftarlar “Söylesene Cahit Hoca bu takım neden oynamıyor” şeklindekitezahuratlarıyla Terzi’ye mesaj gönderdi. Maçın ardından ise çıkan olaylarcamiada büyük üzüntü yarattı. Zonguldakspor 3-0’lık Kahramanmaraş hezimetininardından 13 puanda kaldı ve haftayı 13’ncü sırada tamamladı.

TARAFTAR PATLADI

TFF 2. Lig Kırmızı grupta mücadele eden Zonguldakspor’untaraftarları sonunda patladı. Ziraat Türkiye Kupası maçından elenen CahitTerzi’li Zonguldakspor ligde de son 4 maçını kazanamamasına rağmen taraftarTerzi’ye destek vermişti. Ancak Zonguldakspor’un Kahramanmaraş karşısındaaldığı 3-0’lık ağır yenilgi taraftarı da ikiye böldü. Bir kısım taraftaryönetim ve Terzi’nin istifasını isterken, bazı taraftarlar ise desteğini sürdürdü.Taraftar "Söylesene Cahit Terzi, bu takım neden oynamıyor" şeklindetempo tutması dikkatlerden kaçmadı.

TRİBÜNLERBİRBİRİNE GİRDİ

Zonguldaksporlu taraftarlar maç sonunda isyan ederken,2-3 kişi arasında çıkan kavga bütün bir tribüne yansını. Özellikle GençZonguldaklılar tribün liderleri kavgayı ayırmak için büyük bir mücadele verdive olayların çok daha fazla büyümesini engelledi. Tribünde çıkan yumrukluarbede ise büyük üzüntü yarattı. Zonguldak İl Emniyet Müdürü Ahmet MetinTuranlı ve ekibinin de müdahalesi olayları yatıştırdı. (HABER: İLKER YİYEN)

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2018, 09:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15