ATLI: RAMAZAN AYINDA BİRLİK VE KARDEŞLİĞİMİZE SAHİP ÇIKALIM

İYİ Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Opr. Dr. Faruk Atlı, Ramazan-ı Şerif Ayı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Atlı, mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yaparak; “On bir ayın sultanı Ramazan Ayının manevi iklimini birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma içerisinde yaşamayı umut ederim” ifadelerine yer verdi.

ATLI: RAMAZAN AYINDA BİRLİK VE KARDEŞLİĞİMİZE SAHİP ÇIKALIM

Milletvekili Aday Adayı Faruk Atlı, “Ramazan Ayınınhayırlara vesile olmasını Yüce Mevladan niyaz ederim. Ramazan’ın kazandırdığıalışkanlıkla tüm hayatımızda iyiye ve güzele yönelmeli, insanlara hoşgörüyleyaklaşmalıyız. Bizleri bir arada tutan değerlerimize sahip çıkmalı, birlik veberaberliğimizi korumalıyız” dedi.

Huzur, yardımlaşma ve kaynaşmanın yoğun olarak yaşandığıRamazan ayına kavuşmanın mutluluğu içerisinde olduklarını belirten Atlı, şuifadelere yer verdi: “Sosyal hayatta huzur, dayanışma ve kaynaşmanın yoğunolarak yaşandığı, şeytanların zincirlere vurulduğu, af, mağfiret ve bereketmevsimi Ramazan ayına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dini ve insaniduyguların daha da yoğunlaştığı, maddi ve manevi sayısız güzelliklerinyaşandığı ve mükâfatlarının sınırsız olarak verildiği bu mübarek ayı iyi vegüzel davranışları artırarak en iyi şekilde değerlendirmemiz gerekmektedir. Buayda insanlar tuttukları oruçlarla hem bedenlerinin şükrünü yapmış, hem de açve yoksulların halini daha iyi anlamış olurlar. Bu nedenle Ramazan paylaşma ve dayanışmaya vesile olan bir aydır. İçinde binaydan daha hayırlı Kadir Gecesi’ni bulunduran Ramazan Ayı’nın tüm İslamÂlemi’ne hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ederim.” HABER-FOTO: KENAN ONARAN

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2018, 09:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner19

banner34

banner37