Avrupalı öğrencilere dondurma şov!

Kahramanmaraş Gaziantep yolu Sanayi kavşağında bulunan Kervanhan da önceki gün akşam yemeği yiyen AB den gelen öğrencilere Kervanhan tarafından dondurma ikramı yapılarak Kahramanmaraş dondurması ile tanıştılar..

Avrupalı öğrencilere dondurma şov!

 Alpedo- Kervan Pastaneleri evsahipliğinde Tebessüm Eğitim, Kültür, Çevre ve Dayanışma Derneği’nin projesiile Kahramanmaraş’a gelen Makedonya, Romanya ve Litvanya’dan gelen Gençlere Kervanhanda Dondurma şov yaptı.

   Kervan Pastaneleri Yönetim Kurulu BaşkanıSami Kervancıoğlu’nun daveti üzerine Kervanhan’a gelen Avrupalı Gençler, buradayapılan dondurma şovuna hayran kaldılar. Grup liderleri balta ile dondurmakesti.

   Dondurma Şovunun Yaşar Kireççi öğrencileredondurma ikramı yaparak güzel bir gün geçirmelerine vesile oldu.

    Alpedo- Kervan dondurmaları yönetim kurulubaşkanı Sami Kervancıoğlu MÜSİAD toplantısı sebebi ile katılamadığı akşamkigösteriye ev sahipliğini üstlenen Yaşar Kireççi öğrencilere şovunu sondu.

     TebessümEğitim, Kültür, Çevre ve Dayanışma Derneği Başkanı Cevdet Alperen; “KervanPastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu beyin daveti üzerineKervanhan’a geldik. Davetleri için teşekkür ederiz. Bizlere güzel bir şekildekarşıladılar. Dondurma şovuna tüm gençler hayran kaldı. Bizlere dondurmayediklerini söylediler ama böyle güzel bir dondurmaya yemediklerini söylediler.Bu güzel bir gün için tekrardan Kervanhan Pastanelerine ve Sami beye teşekkürediyoruz” dedi.

   Makedonya Grup Lideri Andi İljazi; “Dondurmayıçok sevdik. Kahramanmaraş çok güzel bir yer. Daha önce dondurma yemiştim amaböyle güzel bir dondurma yememiştim. Gerçekten Kahramanmaraş Dondurması çokgüzel. İlk defa Dondurma Şovu gördüm ve muhteşemdi” dedi. (HABER MERKEZİ)

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2019, 14:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15