AYNI OLAYDAN DİSİPLİNE SEVK EDİLİRSE SAHA KAPANACAK!

Geçtiğimiz hafta sonu oynanan ve Kahramanmaraşspor, kendi saha ve seyircisi önünde oynadığı Kırklarelispor maçında 0-2 mağlup olduğu maçta disipline sevk edilmesinin ardından PFDK ihtar cezası verdi.

AYNI OLAYDAN DİSİPLİNE SEVK EDİLİRSE SAHA KAPANACAK!

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu 18.11.2018 tarihindeoynanan Kahramanmaraşspor - Kırklarelispor TFF 2. Lig Kırmızı Grupmüsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyleve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kezgerçekleştirilmesinden dolayı Kahramanmaraşspor'a İHTAR CEZASI verdi. Bir dahaaynı cezadan PFDK’ya sevk edilirse Saha kapatma cezası verilecek.ProfesyonelFutbol Disiplin Kurulu'nun 22.11.2018 tarih ve 32 sayılı toplantısında almışolduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir. KAHRAMANMARAŞ A.Ş.'nin, 18.11.2018tarihinde oynanan KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - KIRKLARELİSPOR TFF 2. Lig KırmızıGrup müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahüratnedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilkkez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına kararverildi.

RAKİPLERE AĞIRCEZA!

Kahramanmaraşspor’un rakiplerinin birçoğu PFDK’dan Ağırcezaya çarptırılan takımlar oldu. işte Profesyonel Futbol Disiplin Kurulunkararı:

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.'nin, 18.11.2018 tarihinde oynananFATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - ŞANLIURFASPOR TFF 2. Lig Kırmızı Grup müsabakasında,taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eyleminaynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 2. kezgerçekleştirilmesinden dolayı 4.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

TOKATSPOR A.Ş.'nin, 18.11.2018 tarihinde oynananTOKATSPOR A.Ş. - PENDİKSPOR TFF 2. Lig Kırmızı Grup müsabakasında,taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eyleminaynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kezgerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına kararverildi. (HABER: İLKER YİYEN)

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2018, 11:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner15