BAŞKAN BOZDAĞ'DAN ÇOCUKLARIN VE VATANDAŞLARIN İÇİNİ ISITACAK O HİZMET TAMAM

Yukarı Pazarcık Düğün Salonu ve Park Çalışması Vatandaşların HizmetindePazarcık Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda çalışmalarına başlanan düğün salonu ve park çalışması vatandaşların hizmetinde.

BAŞKAN BOZDAĞ'DAN ÇOCUKLARIN VE VATANDAŞLARIN İÇİNİ ISITACAK O HİZMET TAMAM

Yukarı Pazarcık da bulunan eski polis lojmanın atılgörüntüsünün yıkılmasıyla birlikte düğün salonu ve park çalışması yapılmasıüzere kolları sıvayan Başkan Bozdağ çalışmanın tamamlanmasıyla vatandaşların veçocukların hizmetine sundu.

Düğün salonu çalışmasının tamamlanmasıyla gerçekleşen ilkdüğünde vatandaşların mutluluğuna da ortak olan Başkan Bozdağ son olarak çocukoyun alanında tamamlanmasıyla birlikte Park alanında da bir takım incelemelerdebulunarak çocukların sevincine ortak oldu.

Yapılan çalışmanın tamamlanmasıyla konuyla ilgiliaçıklama yapan Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ; “Geçtiğimiz günlerdeYukarı Pazarcık da bulunan eski polis lojmanın ekiplerimizce yıkımınıgerçekleştirmiştik. Yıkımını gerçekleştirdiğimiz alanda çevre düzenlemesininardından düğün salonu ve park çalışmamıza başladık. Ve çok şükür tamamladık…Düğün salonunda gerçekleşen ilk düğünde kıymetli vatandaşlarımızın mutluluğunaortak olarak park çalışmamızda tamamlandı. Yukarı Pazarcık’ımızavatandaşlarımıza ve çocuklarımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2018, 13:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15