BAŞKAN ERKOÇ'A PORTRE HEDİYE

Kahramanmaraş’ın Onikişubat İlçesi Gazi Ortaokulu öğrencileri Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’a eğitime verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek portre hediye ettiler.

BAŞKAN ERKOÇ'A PORTRE HEDİYE

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih MehmetErkoç’u okullarına davet eden Onikişubat Gazi Ortaokulu öğretmenleri BaşkanErkoç’a kendi çizdikleri portreyi hediye ettiler.

Okula gelişinde Başkan Erkoç’un etrafını saran öğrencilersevgi gösterisinde bulundular.

Başkan Erkoç ilk önce Okul Müdürü İbrahim Gökceken’iziyaret ederek, oradan da öğretmenler odasına geçti ve öğretmenlerle sohbetetti.

Daha sonra okulda öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada:“Sevgili çocuklar sevgili kardeşlerim sizler bizim için çok önemlisiniz. Sadeceaileleriniz için değil, hem bu şehir, hem bu ülke için çok değerlisiniz. Bizlersizin ikinci veliniziz.

Sizlerin en iyi şartlarda eğitim alması, en iyi şekildeyetişmeniz için, en donanımlı hale gelmeniz için, Kahramanmaraş’ımızda tümimkanlarımızı seferber ettik. Sizlerin kendinizi yetiştirmeniz çok önemli.Kendinizi geleceğe iyi hazırladığınızda, iyi bir öğrenci, iyi bir insanolduğunuzda bu hem aileniz, hem şehrimiz hem de Türkiye’miz için çok önemli.Bakın şu anda ülkemizi yöneten Cumhurbaşkanımız, meclis başkanımız,bakanlarımız hep bu sıralardan geçti. Bu sıralardan geçmeden kimse bu ülkeyiyönetemez.

Gelecekte hem şehrimizi yönetmek için, hem ülkemiziyönetmek için hem de insanlara faydalı olabilmek için, iyilik yapmak içinsizlerin başarısı çok önemli. Bunun için ne yapacağız? Öncelikle ailemizin,öğretmenlerimizin sözünü dinleyerek arkadaşlarımızla iyi ilişkiler kurarak,derslerimize iyi çalışacağız, spor yapacağız ve kendimizi daha donanımlı halegetireceğiz.

Ben de ilkokulu bitirdiğimde Gazi Ortaokulu’ndaokumuştum. İnşallah sizleri gelecekte büyükşehir belediye başkanı olarak, milletvekili,bakan olarak görmek istiyoruz. Ailelerinize selamlarımı iletiyorum, hepinizebaşarılar diliyorum” dedi.

Onikişubat Gazi Ortaokulu Müdürü İbrahim Gökceken,okullarında hazırlanan portreye ilişkin yaptığı açıklamada: “KahramanmaraşBüyükşehir Belediye Başkanımızın eğitime verdiği desteklerden dolayı kendisininilimize kazandırdığı hizmetleri bir film şeridi şeklinde çizerek kendiportresini de ekledik. Eğitim alanına ve okulumuza verdiği desteklerden dolayıBüyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç’a teşekkür ediyor, bundansonraki yaşantısında başarılar diliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2018, 08:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner14

banner13

banner17