BAŞKAN ERKOÇ HİZMETLERİ GEZDİRDİ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Ak Parti Grup Başkan Vekili, İstanbul Milletvekili Mehmet Muş, İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ve Gençlik Kolları Başkanı Ali Çam ile birlikte Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerini gezdirdi.

BAŞKAN ERKOÇ HİZMETLERİ GEZDİRDİ

Ak Parti Grup Başkan Vekili, İstanbul Milletvekili MehmetMuş ve beraberindekilere Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından 180dönüm alan üzerine yapılan 15 Temmuz Millet Bahçesi’ni gezdirerek bilgilerveren Başkan Erkoç, burasının Türkiye’de ilk millet bahçesi olduğunu ve örnekolarak gösterildiğini söyledi.

Başkan Erkoç ve beraberindekiler daha sonra KahramanmaraşDondurma Müzesi’ne geçtiler. Başkan Erkoç burada dondurmanın çıkış serüvenindensatışına kadar geçen işlemlerin anlatıldığı Dondurma Müzesi hakkında Ak PartiGrup Başkan Vekili, İstanbul Milletvekili Mehmet Muş ve beraberindekilerebilgiler verdi.

Dondurma Müzesi ziyareti sonrasında Ak Parti Grup BaşkanVekili, İstanbul Milletvekili Mehmet Muş ve beraberindekiler Kurtuluş DestanıPanorama Müzesi’ni ziyaret ettiler.

Kurtuluş Destanı Panorama Müzesi ziyaretinde BaşkanErkoç, Ak Parti Grup Başkan Vekili, İstanbul Milletvekili Mehmet Muş ve beraberindekileremüze hakkında bilgiler aktardı.

Kurtuluş Savaşı öncesinde Maraş’ın İngilizler tarafındanişgal edilişinden, kurtuluşuna kadar geçen süre içerisinde yaşanan olaylarzincirinin anlatıldığı Kurtuluş Destanı Panorama Müzesi hakkında bilgiler verenBaşkan Erkoç, müzede aynı zamanda 15 Temmuz Destanı’nın da anlatıldığını ifadeetti.

Gezi ve ziyaretlerden memnun olan Ak Parti Grup BaşkanVekili, İstanbul Milletvekili Mehmet Muş ve beraberindekiler Başkan Erkoç’ateşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2018, 15:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneleri

banner15