Başkan Okumuş, 'Eğitimin Her Zaman Destekçisiyiz'

Türkoğlu İlçe Kaymakamlığının, Anadolu İmam Hatip Ortaokulunda düzenlemiş olduğu eğitim çalıştayında Belediye Başkanı Osman Okumuş, 4.5 yılda eğitime yapmış olduğu katkı ve desteklerini anlattı.

Başkan Okumuş, 'Eğitimin Her Zaman Destekçisiyiz'

İlçedeki eğitim seviyesini en üst noktaya taşımak içincanla başla çalıştığını ve çalışacağını belirten Okumuş Konuşmasında; Bireğitimci olarak 2004 yılından bu yana öğretmen, öğrenci ve idarecilerimizleilişkilerimizi en üst seviyede tutuyoruz.  Belediye olarak çalışmalarımızı,geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza yönelik yaptığımızı belirtmekistiyorum. 2014 yılında Büyükşehir yasası ile kapanan Beyoğlu, Kılılı, Şekerobave Yeşilyöre belde belediye binalarımızı gözümüzü kırpmadan milli eğitimedevrettik. Hatta 2012 yılında Beyoğlu Belediye Başkanıyken binamın bir katınıöğrencilerimize tahsis ettim.

Türkoğlu Belediyesi olarak maddi, maneviöğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve tüm eğitim camiasının yanında olmayadevam ederek, ilçemizin eğitim seviyesini en üst düzeye çıkaracağız, diyerekkonuştu.

Çalıştay programına, ilçe Kaymakamı Gürbüz Saltaş,Belediye Başkanı Osman Okumuş, İlçe Jandarma Komutanı ÜmitKarademir,  STK temsilcileri ve daire müdürleri katıldı. 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2018, 09:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15