BAŞKAN OKUMUŞ; GÜNGÖR'E ÇIKTIĞI YOLDA TAM DESTEK

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Türkoğlu ilçesine gelen AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ve partililer ile birlikte Türkoğlu Belediyesini de ziyaret ederek, Belediye Başkanı Osman Okumuş’u makamında ziyaret ettiler.

BAŞKAN OKUMUŞ; GÜNGÖR'E ÇIKTIĞI YOLDA TAM DESTEK

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş; “BüyükşehirBelediye Başkan Adayımız sevgili Hayrettin Güngör’ü ilçemizde bir diziziyaretlerde bulunmak üzere misafir ettik. Öncelikli olarak kendisine buçıktığı yolda ilçemiz adına hayırlı, uğurlu olsun diyoruz. İnşallah 31 Mart’ta Türkoğlu ilçemizden AK PartiKahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı için kendisine büyük bir oyladestek vereceğimizi buradan söz veriyoruz.

Sivil Toplum Kuruluşlarımızı, belediyemizi, hükümetkonağımızı ziyaret ettiler. Teveccühler kendilerine çok iyi, biz belediyebaşkanlığı yaptığımız süre içerisinde kendisini zaten yakinen tanıyoruz.Kahramanmaraş’a Büyükşehir Belediyesine ve 11 ilçeye büyük manada yatırmalargetirecek, hizmet edecek kapasitede bir abimiz kendisinin aday olduğundandolayı da çok memnun olduk. Türkoğlu ilçemizde sonuna kadar kendisininarkasında hayırlı, uğurlu olsun.”dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı HayrettinGüngör; “İlçe gezilerimizden Türkoğlu ilçemizi ziyaret ettik. Teşkilatımızıziyaret ettik, aday adaylarımızı ziyaret ettik,  akabinde ise belediyemizi ziyaret ederek,  meclis üyelerimizle bir araya geldik.

Daha sonra kaymakamlığımızı ziyaret ettik. İki odamızıhem ziraat odamızı, hem esnaf odamızı ziyaret ettik. Her zaman ifade ettiğimgibi, bu ziyaretler istişare ziyaretleri, 31 Mart’a kadar çok daha farklı vedefalarca ilçelerimize, mahallelerimize ulaşacağız.

Ben ziyaretlerimden memnun oldum. Hemşehrilerimizlehasbihal ediyoruz. Geleceğe dönük görüşlerini alıyoruz. Çok güzel, çok sıcak birkarşılama oldu. Ben bütün hemşehrilerime teşekkür ediyorum.”şeklinde konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2018, 13:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15