BAYAZIT, ONİKİŞUBAT BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI

2019 yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte, partilerin Belediye Meclis Üyeliği Aday adaylık başvuruları devam ediyor. Adaylar birbiri arkasına müracaatlarını yapıyor. Sosyolog - Eğitimci Davut Bayazıt, Ak Parti Onikişubat Belediye Meclis Üyeliğine aday adayıyım dedi.

BAYAZIT, ONİKİŞUBAT BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI

31 Mart yerel seçimlerinde adaylar birbiri arkasınamüracaatlarını yapıyor. Uzun süredir ilimizde Rehberlik Uzmanı olarakgörev yapan ilimiz özel öğretim sektörünün sevilen eğitimcilerinden DavutBayazıt, Ak Parti Onikişubat Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı müracaatını mütevazıbir şekilde ilçe başkanlığına yaptı.

 

Sevenleri ile parti binasına gelen Bayazıt yaptığıaçıklamada: Kahramanmaraş Onikişubat ilçesinde dünyaya geldiğini, KahramanmaraşBayazıt ailesine mensup olduğunu, ortaöğrenimini Onikişubat ilçesinde,Yükseköğrenimini Malatya İnönü Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde tamamladığınıuzun yıllardır özel öğretim sektöründe İdareci ve Rehberlik Uzmanı olarak görevyaptığını dile getirdi.

 

Bayazıt, “Ben okumak için on yaşında köyümden ayağımdakara lastikle Kahramanmaraş’a geldim. Her zaman hedeflerimi yüksek tuttum.Siyaseti sevdiğim içinde Sosyoloji eğitimi aldım. Bugün ise sevdiğimçalışmalarını daima takdir ettiğim partimden Belediye Meclis Üyeliğine adaylıkkoymakla partime daha aktif hizmet etme imkânı bulmuş olacağım dedi.”

 

Onikişubat Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı DavutBayazıt, seçilmesi halinde İlçeyi yakından tanıyan biri olarak,

Onikişubat İlçesinin Belediye Meclisinde sesi olacağınısöyledi. Aday olarak siyasete de ilk adımını attığını, siyaseti halka hizmetetmede bir araç olarak gördüğünü ve Kahramanmaraş’ta yaşayan tüm Bayazıtlarındaakraba olduğunu hayalinin onları tek çatı altında toplamak olduğunu da dilegetirdi. 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2018, 11:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner35

banner15

banner41

Kahramanmaraş eczane