BERBERLER ODASINDAN ÜCRETSİZ TRAŞ HİZMETİ

Kahramanmaraş Berberler ve Kuaförler Odası ile Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde ihtiyaç sahibi yaşlılara evlerinde ücretsiz traş hizmeti başladı.

BERBERLER ODASINDAN ÜCRETSİZ TRAŞ HİZMETİ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesinde sürdürülenAkıllı Yaşlı Bakım ve Koordinasyon Merkezi’ne (YADES) bir destek deKahramanmaraş Berberler ve Kuaförler Odası’ndan geldi.

Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Şaban Uçar,Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nce YADES Projesi kapsamında yürütülenhizmetlere destek vermek amacıyla yaşlıların saç-sakal ve diğer kuaförhizmetlerinin Kahramanmaraş Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığı tarafındanücretsiz yapılacağını duyurdu. Açıklamanın hemen ardından ise Berberler veKuaförler Odası Denetim Kurulu Üyesi Ali Bozyiğit, kuaförlük ve kişisel bakımhizmetini kendisi yapamayan veya maddi durumu bulunmayan yaşlılara kendievlerinde ücretsiz traş hizmetini dün başlattı. Bozyiğit, ücretsiz traş hizmetikapsamında 10 yaşlıyı dün traş etti. Berberler Odası’nın ücretsiz traş hizmetiher ay farklı oda üyelerince devam edecek. (HABER-FOTO:KENAN ONARAN)

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2018, 10:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15