Birlik Olursak Kazanırız

Haberin Detayı İçin Tıklayınız.

Birlik Olursak Kazanırız

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kahramanmaraş Şube Başkanı Sami Kervancıoğlu, ''Kahramanmaraş’ta yapacak çok işlerimiz var. Biz buraya hedeflerle geldik. Projelerle geldik. Birlik olursak kazanırız'' dedi.

Kahramanmaraş'ta Bugün Gazetesi Genel Koordinatör Mehmet Yüzbaşıoğlu ve Genel Müdürü Pınar Yüzbaşıoğlu, MÜSİAD Başkanı Sami Kervancıoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ŞEHRİMİZİ TANITACAĞIZ

Gazetemize projelerinden bahseden Kervancıoğlu, ''Kahramanmaraş'ta şehir dışından gelen tekstil devlerini ağırlayacağız. Kahramanmaraş dondurma şehri olduğu kadar tekstil şehridir. 15-16 Şubat'ta gerçekleştireceğimiz programda amacımız Kahramanmaraş’ımızı, ekonomimizi, şehir dışından gelen misafirlere güzel bir şekilde şehrimizi ve tekstilimizi, derimizi tanıtmak. Burada inanıyorum ki, 2 gün boyunca çok güzel bir şekilde toplantı gerçekleştireceğiz'' dedi.

KENDİMİZE HEDEFLER KOYDUK

MÜSİAD Kahramanmaraş Yönetim Kurulu üyeleri ile bir karar aldık diyen Kervancıoğlu, ''Kahramanmaraş’ımızı bölgede Türkiye’de ve dünyada örnek bir şehir olarak tanıtacağız. Çünkü biz bu görevi ele almadan önce veya devraldıktan sonra bir hedef koymuştuk. Bu hedefi inşallah ekibimizle beraber MÜSİAD’ımızı çok güzel yerlere taşıyacağız. Bizim olan ürünlerimizi yurt dışına pazarlayacağız. Çünkü bu dövizin girdisi bizim Kahramanmaraş’a girdirilmesi lazım'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2019, 11:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15