Birsen Ve Kayabaşı Ailesinin Mutlu Günü

Kahramanmaraş’ta Birteks Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Birsen ve Müzeyyen Birsen çiftinin oğlu Emre Birsen, Oto Bakım Servisi İşletmecisi Muammer Kayabaşı ve Fatma Kayabaşı’nın kızı Büşra Kayabaşı ile dünya evine girdi.

Birsen Ve Kayabaşı Ailesinin Mutlu Günü

Kahramanmaraş’ta tekstil camiasının sevilen ismi başarılı ve hayırsever işadamı İlhan Birsen, oğlu Emre Birsen’i evlendirmenin mutluluğunu yaşadı.

Arsan Center Düğün Salonunda Pazar günü yapılan muhteşem bir düğün töreniyle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nda devlet memuru olan Emre Birsen ile Hemşire Büşra Kayabaşı bir yastıkta kocamaya “Evet” dedi.

Nikah şahitliğini Fatih Deveboynu ve Ahmet Biber’in yaptığı genç çiftin düğün törenine AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Ahmet Kuybu ile çok sayıda iş insanı katılım sağladı.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal, Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Mahçiçek ve Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcısı İlker Yazıcı ise programlarının yoğunluğu gerekçesiyle genç çifte tebrik mesajı gönderdi.

İlk çocuğunu evlendirmenin mutluluğunu yaşayan İşadamı İlhan Birsen, kayınpeder olduğu için mutlu olduğunu belirterek; “İnşallah, Allah’ım dede olmayı da nasip eder. Bugün bizim de çocuklarımızın da en mutlu günü. Çocuklarımıza da bir ömür boyu mutluluk diliyorum. Davetimize katılan veya katılamayan tüm dostlarımıza ilgileri için teşekkür ediyorum” dedi. HABER: ÖMER FARUK SALMAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneleri

banner15