Bu Sefer Türk İş’i

Bu Sefer Türk İş’i

Kahramanmaraş Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili ve Myk üyesi Sefer Aycan, asgari ücret görüşmelerin de yetkili olan Türkiye'nin en büyük işçi hareketi Türk İş konfederasyonuna bağlı Kahramanmaraş Belediye İş sendikası temsilcileriyle bir araya gelerek yanlarında olduklarını ifade etti. 

Milletvekili Sefer Aycan yerel seçimde cumhur ittifakının önemi üzerinde değerlendirmeler yaparak, sendikanın üyelerinden cumhur ittifakını desteklemelerini istedi. Sendikal faaliyetlerin yürütülmesinden dolayı sıkıntılar yaşandığını belirten temsilcilere bu sıkıntıların ortadan kaldırılması için gereğinin yapılması hususunda atılması gereken adımların atılacağını ve sendika faaliyetlerindeki başarıları çalışmalarının devamını diledi.

“İşçinin önündeki engelleri kaldıracağız”

Kahramanmaraş Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili ve Myk üyesi Sefer Aycan, Türk İş Konfederasyonuna Bağlı Kahramanmaraş Belediye İş sendikası Temsilcileriyle bir araya geldi.

Milletvekili Sefer Aycan yerel seçimde cumhur ittifakının önemi üzerinde değerlendirmeler yaparak, sendikanın üyelerinden cumhur ittifakını desteklemelerini istedi. Sendikal faaliyetlerin yürütülmesinden dolayı sıkıntılar yaşandığını belirten temsilcilere bu sıkıntıların ortadan kaldırılması için gereğinin yapılması hususunda atılması gereken adımların atılacağını sendika faaliyetlerindeki başarıların devamını diledi.

“BİZİM ÇİZGİMİZ KANUNLARIN İŞÇİYE TANIDIĞI ANAYASAL ÇİZGİDİR”

Anayasal çizgi ve kanunların dışına çıkmayan ve ve farklı bir şekilde siyasi argüman ve tehdit vari söylemlere de hiçbir zaman pabuç bırakmayan işçisinin her daim yanında duran bir sendika olduklarını ifade eden Belediye İş Sendikası Kahramanmaraş Şubesi il Temsilcisi Halil Açıkgöz ise “Sendikamız artık şehrimizde işçi arkadaşlarımız tarafından'da hamd olsun doğru bir adres olarak görülmeye başlandı. İnşallah, işçi arkadaşlarımızın sorunlarını ortadan kaldıran çözümün legal yollarında sendikal faaliyetlerimizi işçi kardeşlerimiz ve genel merkezimizden aldığımız desteklerimizle daha etkili ve daha güçlü bir şekilde yürüteceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15