BUGÜN GAZETESİNE YILIN FARKINDALIK ÖDÜLÜ

Kahramanmaraş Böbrek ve Diyaliz Hastaları Derneği (KABÖDER) tarafından organize edilen ‘yılın farkındalık ödülleri töreni’ programı cumartesi günü gerçekleştirildi. Etkinlikte organ naklinde duyarlılığı arttırmak ve farkındalık oluşturmak amacıyla yaptığı haberlerle kamuoyunu aydınlatan Kahramanmaraş’ta Bugün Gazetesi Yılın Basın Medya Ödülleri kategorisinde ödül aldı.

BUGÜN GAZETESİNE YILIN FARKINDALIK ÖDÜLÜ

Pınarbaşı Çınaraltı Restoranında düzenlenen programda Yılın BasınMedya Ödülleri, Yılın Hekimi, Yılın Organ Nakli Koordinatörü ve Yılın BelediyeBaşkanı olmak üzere 4 kategoriye ödülleri takdim edildi.

“BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEBAŞKANIMIZ KAHRAMANMARAŞ’TA UZUN ZAMANDIR YAPILAMAYAN İŞLERİ BAŞARDI”

Ödül töreninde yılın belediye başkanı ödülüne layıkKahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç adına ödülü almakiçin kürsüye çıkan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Encümeni MuharremErantepli, “KABÖDER’e çok teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediye Başkanımızsayın Fatih Mehmet Erkoç adına bu plaketi almaktan gurur duyuyorum. SivilToplum Örgütleri ve KABÖDER ile her konuda yardımlaştı” dedi.

Yılın Farkındalık Ödüllerinden, Yılın Hekimi Ödülünü almakiçin sahneye çıkan Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinden Organ Nakli HocasıProfesör Doktor Mehmet Fatih Yüzbaşıoğlu, “Bu ödüle  layık görüldüğüm için KABÖDER’e teşekkürederim” dedi.

Ödül töreninde, Yılın Organ Nakli Koordinatörü ödülünü KahramanmaraşSütçü İmam Üniversitesi Organ Nakli Koordinatörü Dilek Soylu aldı.

“BU ÖDÜLÜ EKİPARKADAŞLARIM ADINA ALIYORUM”

Yılın Basın Medya Ödülleri kategorisinde ödüle layık görülenKahramanmaraş’ta Bugün Gazetesi adına ödülü almak için sahneye çıkanKahramanmaraş’ta Bugün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mesut Tuğrul, “Diyalizalanında çok haberler yaptık. Bundan dolayı mahkemelerimiz devam ediyor. Bizlerhaklı olduğumuza inanıyoruz. Kahramanmaraş’ta Bugün Gazetesi olarak organnakline çok büyük destekler verdik. Bu ödülü ekip arkadaşlarım adına alıyorum”şeklinde konuştu.

Yılın Basın Medya Ödülleri kategorisinde ödüle layık görülenAKSU TV adına Nesibe Hançer, Baykut Medya adına İbrahim Baykut, Maraş Ana HaberGazetesi adına Kenan Onaran, Maraş Fısıltı gazetesi adına Ali Keklik, MaraşBölge Gazetesi adına Abdurrahman Akbaba, ödüllerini aldılar.

HABER-FOTO: MERTPOLAT

 

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2018, 10:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner15