Bursa'da uyuşturucu şebekesi çökertildi

- Bursa polisi tarafından gençleri zehirleyen uyuşturucu şebekesi çökertildi.

 Bursa'da uyuşturucu şebekesi çökertildi

  İl Emniyet MüdürlüğüNarkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu şebekesiniçökertti. Farklı zamanlarda ve yerlerde yapılan operasyonlarda 2 kiloya yakınuyuşturucu madde ele geçirilirken, 9 şahıs adliyeye sevk edildi.

  Osmangazi ve Nilüferilçelerinde ‘uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapmak suçundan’ B.Y, Ş.U,M.S, A.D, B.F, M.S ve S.F isimli şüpheliler yakalandı. Yakalanan şahıslarınüzerinde ve evlerinde yapılan aramalarda 85 gram metamfetamin, bir miktarbonzai, 2 hassas terazi, 2 ruhsatsız tabanca ve bunlara ait 46 fişek ilebirlikte uyuşturucu ticaretinden elde edildiği tespit edilen 4 bin 500 TL paraele geçirildi.

  Yıldırım'ınSelimzade Mahallesi’nde İ.S. isimli şahıs yakalandı. Şüphelinin üzerinde birmiktar bonzai ele geçirildi. İ.S. bonzaiyi Y.B isimli şahıstan aldığını itirafetti. Y.B’nin evinde gizli bölmelere saklanmış 1 kilo 700 gram bonzai elegeçirildi.

  9 şahıstan birisihakkında ‘kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak,bulundurmak’ suçundan, 8 kişi ise ‘uyarıcı madde ticareti yapmak’ suçundanadliyeye sevk edildi.

  BURSA (İHA)

 

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2017, 10:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner35

banner15

banner41

Kahramanmaraş eczane