BÜYÜKŞEHİR ADAY ADAYI BULUNTU, KAHRAMANMARAŞ'I KARIŞ KARIŞ GEZİYOR

2019 Yerel Seçimleri’nde AK Parti'den Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Başkan Aday Adayı Olan Harita Mühendisi, Kentsel Dönüşüm Uzmanı Ve 2006 Da Merkez İlçe Başkan Yardımcılığı Yapan Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Buluntu, Saha Çalışmalarına Andırın, Türkoğlu, Pazarcık, Çağlayancerit Bölgesine Yaptı.

BÜYÜKŞEHİR ADAY ADAYI BULUNTU, KAHRAMANMARAŞ'I KARIŞ KARIŞ GEZİYOR

Havaların Elverişli Olmaması Büyükşehir Belediye BaşkanAday Adayı Mustafa Buluntuya Engel Olmadı. Ak Parti Andırın İlçe Teşkilatı İleBuluşmasına Kar Engeli Gelince Başkan Aday Adayı Buluntu Karı Dinlemedi ÖncelikTeşkilat Dedi Ve Yoluna Devam Etti.

Ak Parti Andırın İlçe Teşkilat Binasını ZiyaretiniGerçekleştiren Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Buluntu TeşkilatMensupları İle Bir Araya Gelerek İstişarelerde Bulundu.

Başkan Aday Adayı Buluntunun İkinci Durağı Ak PartiTürkoğlu İlçe Başkanlığı Oldu.

Buluntuyu, Burada Ak Parti Türkoğlu İlçe Başkanı VeTeşkilat Mensupları Karşıladı.

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı MustafaBuluntu Daha Sonra Ak Parti Pazarcık İlçe Başkanlığına Geçti. Burada İlçe BaşkanıVe Teşkilat Mensupları İle Bir Araya Gelerek İstişarelerde Bulundu.

Buluntu, Son Ziyaretini Ak Parti Çağlayancerit İlçeBaşkanlığına Gerçekleştirdi. Sıcak Ve Samimi İstişareleri İçinde GeçenZiyarette Başkan Aday Adayı Buluntu, İlçe Başkanı Mehmet Berk’e Ve TeşkilatÜyelerine Teşekkürlerini İletti.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Aday AdayıMustafa Buluntu, Ziyaretlerinin Sonunda Yaptığı Değerlendirmede Şırnak'ınUludere ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda meydana gelen silahkazasında şehit olan piyade sözleşmeli er Cemil Kaçmaz’a Allah’tan rahmetdiledi.

Buluntu, ilçelerin tamamını ziyaret ettiğini vurgulayarakkonuşmasında şunları söyledi:

“sağolsunlar benimde teşkilatçı olmam hasebiylegittiğimiz tüm ilçelerde ilçe bakanlarımız, ilçe yönetim kurulu üyelerimiz dedâhil bizi bağırlarına bastılar, yakın ilgi gösterdiler. Ben kendilerine çokçok teşekkür ediyorum bu yakın ilgilerinden dolayı. İnşallah Pazar günü detemayülümüz var desteklerini istedik tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımızdan.İnşallah bu süreç bizlere de Kahramanmaraş’a da hayırlı uğurlu olsun diyorum.Tabi bu gezilerimiz sırasında en son Çağlayancerit ilçemizde bir de şehithaberi geldi. Cemil Kaçmaz kardeşimiz Şırnak Uludere’de şehit olmuş. ŞehidimizeAllah’tan rahmet diliyorum, gazilerimiz varsa onlara da acil şifalar diliyorum.Bugünlerde maalesef şehit haberlerimiz sıkça gelmeye başladı. Ben tümşehitlerimize Allah’tan rahmet gazilerimize acil şifalar diliyorum. “ dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2018, 13:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneleri

banner15