BÜYÜKŞEHİR'DEN GENÇLİĞE YATIRIM

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi eğitim alanına yönelik yatırımlarına devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren halk kütüphaneleri sabah 08.00’den gece 23.00’e kadar hizmet verirken, ana kütüphane konumundaki Necip Fazıl Kısakürek Halk Kütüphanesi gece 03.00’e kadar hizmet veriyor.

BÜYÜKŞEHİR'DEN GENÇLİĞE YATIRIM

Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin en bilgili veen donanımlı bir şekilde yetişmeleri için gayret eden Kahramanmaraş BüyükşehirBelediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un direktifleri doğrultusunda halkkütüphaneleri hizmet vermeye devam ediyor.

Gençlerimizin gerek üniversite hazırlık aşamasındagerekse eğitimleri döneminde rahat ve huzur içerisinde ders çalışmalarına imkantanıyan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi halk kütüphaneleri, aynı zamandafutbol turnuvası, voleybol turnuvası gibi sportif aktivitelerin yanı sıraçeşitli eğitim seminerleri de düzenliyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesinde anakütüphane konumunda hizmet veren Necip Fazıl Kısakürek Halk Kütüphanesi sabah08.00’den gece 03.00’e kadar hizmet veriyor. Bu hizmet esnasına geceöğrencilere çay ve kek ikramında bulunulurken, ders çalışan öğrencilerin,internete bağlanma veya çıktı alma gibi hizmetleri de karşılanıyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin bu hizmetlerindenoldukça memnun olan gençler ise üç beş arkadaş bir araya gelerek ders çalışaraküniversiteye hazırlandıklarını, anlamadıkları veya takıldıkları noktadakütüphane görevlilerinden yardım aldıklarını ifade ederek, başta BüyükşehirBelediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürediyorlar.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018, 10:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner14

banner13

banner17