BÜYÜKŞEHİR EKPSS KİTAPLARINI DAĞITTI

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi engelli vatandaşların gireceği ekpss sınavı öncesi kursa giden kursiyerlere kitaplarını dağıttı.

BÜYÜKŞEHİR EKPSS KİTAPLARINI DAĞITTI

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri ZüverÇetinkaya, Abdulhakim Suzan Bilgili Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Bülbül veEngelliler Şube Müdrü Fatih Mehmet Akşam’ın katılımı ile gerçekleştirilenprogramda Ayşe Gümüşer İlkokulu’nda ekpss kurslarına giden kursiyerlerekitapları dağıtıldı.

Kitap dağıtımında bir açıklamada bulunan Abdulhakim SuzanBilgili Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Bülbül, Büyükşehir Belediyesiişbirliği ile engelli vatandaşların katıldığı ekpss kurslarına devamettiklerini ifade ederek,  bu türkurslara devam edeceklerini söyledi.

Daha sonra bir açıklama yapan Kahramanmaraş BüyükşehirBelediyesi Genel Sekreteri Züver Çetinkaya, ekpss kurslarına 160 kursiyerinkatıldığını ifade ederek: “Engelliler Şube Müdürlüğümüz vasıtası ile engellivatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu kurslara katılan kardeşlerimizinde ekpss sınavını kazanmaları için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bukardeşlerimiz inşallah sınavlarda başarılı olurlar ve kamu personeli olarakçalışmaya hak kazanırlar. Halk Eğitim Merkezi’mizle yürüttüğümüz işbirliğiçerçevesince kurslara devam eden kardeşlerimize kitaplarını da dağıttık.Kurslarımız hafta sonu Cumartesi ve Pazar olmak üzere haftada iki gün sürüyor.Türkçe, Matematik, Tarih ve Coğrafya derslerinden oluşan kurslarımıza görme,işitme, bedensel ve süreğen engelliler olmak üzere 3 dalda devam ediyoruz vetoplamda 160 kursiyerimiz katılıyor. Ben şimdiden hepsine başarılar diliyorum”dedi. 

 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2018, 11:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner14

banner13

banner17