BÜYÜKŞEHİR'İN KAR MESAİSİ SABAHA KADAR SÜRDÜ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi dün akşam saatlerinde şehir merkezinde başlayan yoğun kar yağışına karşı sabaha kadar görev yaparak herhangi bir olumsuzluk yaşanmasının önüne geçti.

BÜYÜKŞEHİR'İN KAR MESAİSİ SABAHA KADAR SÜRDÜ

Şehir merkezinde akşam saatlerinde başlayan yoğun karyağışının herhangi bir olumsuzluğa meydan vermemsi için çalışmalarına başlayanKahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ekipleri başta sorumluluk alanları olmaküzere ana artellerde ve diğer bölgelerde özellikle de toplu taşıma araçlarınıngeçtiği güzergahlarda kar temizleme çalışmalarını sabaha kadar sürdürdü.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ekipleri bir taraftankar küreme araçları bir taraftan tuz serpme araçları ile bir taraftan dasolüsyon araçları ile karla mücadele ederek ulaşımda bir aksama yaşanmasınınönüne geçti.

Sabah saatlerine kadar devam eden kar mücadeleçalışmalarının sonunda Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi sorumluluk sahasıiçerisinde kalan bölgelerde özellikle de şehir merkezinde herhangi bir olumsuzdurum söz konusu olmayıp, bütün yollar açık olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Öte yandan il genelinde kar yağışı olan bölgelerdeKahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ekipleri yol açma ve karla mücadeleçalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.

 

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 12:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15