BÜYÜKŞEHİR: 'YEDİKUYULAR YOLUMUZ AÇIK'

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi an itibari ile il genelinde karla mücadele edildiğini ve sorumluluk alanı içerisinde kapalı yol bulunmadığı belirtti.

BÜYÜKŞEHİR: 'YEDİKUYULAR YOLUMUZ AÇIK'

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri DairesiBaşkanı Onur Erdi, ekiplerin 7/24 esasına göre görev yaptığına dikkat çekerek:“Büyükşehir Belediyesi olarak ilimiz genelinde kış çalışmaları kapsamında karlamücadele çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Sosyal medya üzerinde yapılanbazı olumsuz paylaşımlar gerçeği yansıtmamaktadır. Kar yağışı başladığındanitibaren ekiplerimiz sürekli olarak karla mücadele ederek bu yolun tamamen açıkkalmasını sağlamışlardır. 26 Aralık 2018 Çarşamba günü itibari ile yollarımızaçık ve herhangi bir olumsuzluk yoktur. Bahse konu yolumuz üzerinde iseekiplerimiz sürekli olarak görev yapmaktadır. Sosyal medyada yer alan olumsuzpaylaşımlara itibar edilmemesini istirham ediyorum” diye konuştu.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri DairesiBaşkanlığı ekipleri başta Yedikuyular Kayak Merkezi yolu olmak üzere tüm ilgenelinde kar yağışı olan bölgelerde karla mücadele çalışmalarına aralıksızolarak devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2018, 17:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15