Büyükşehir’den Engelsiz Doğum Günü

Haberin Detayı İçin Tıklayınız.

Büyükşehir’den Engelsiz Doğum Günü

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bugün doğum günü olan dört engelli çocuğa doğum günü partisi düzenledi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından Kültürpark Konferans Salonu’nda bugün doğum günü olan Hacı Muhammet Nedirli, Muhammed Zahid Yiğit, Hacı Ahmet Azınarı, Gökhan Gözübol isimli engelli çocuklara bir doğum günü partisi düzenlendi.

Engelli vatandaşların ve ailelerinin de katıldığı doğum günü partisine Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Harun Buz, Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Kurt, Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Ayşe Taşkıran, Yazı İşleri ve Kararlar Daire Başkanı Hasan Balbaba, Engelli Hizmetleri Şube Müdürü Mehmet Fatih Akşam da eşlik ettiler.

Doğum günü çocukları için hazırlanan pasta alana getirilerek çocuklara üfletip mumların söndürülmesinin ardından Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç imzalı kutlama sertifikaları çocuklara verilerek çeşitli hediyeler takdim edildi.

Doğum günlerinin kutlanmasından oldukça memnun olan doğum günü çocuklarının mutlulukları gözlerinden okunurken, emeği geçenlere teşekkür ettiler. (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15