Büyükşehirle el ele Andırın için çalışacağız

Ak Parti Andırın Belediye Başkan Aday Adayı Ayşegül Doğan, Andırın’da saha çalışmalarından fırsat bulduğu anlarda il merkezindeki ziyaretlerine de aralıksız devam ediyor. Doğup büyüdüğü memleketi için yollara düşen Doğan, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u makamında ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Büyükşehirle el ele Andırın için çalışacağız

Ak Parti Andırın Belediye Başkan Aday Adayı AyşegülDoğan, ilçesine bir birinden önemli hizmetler yapan Kahramanmaraş BüyükşehirBelediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u makamında ziyaret ederek istişarelerdebulundu. Doğan, seçilmesi halinde Büyükşehir Belediyesi ile iyi diyaloglarkurarak ilçesindeki eksikleri birlikte yapabileceklerini dile getirdi.

Andırın için oluşturduğu projeleri Erkoç’a da teslim edenDoğan, Başkan Erkoç’tan olumlu cümleler duymasının motivelerini artırdığınıbelirtti. Doğan; “Kahramanmaraş Büyükşehir statüsüne alındıktan sonra merkezlebirlikte kırsal yerleşim yerleri de kalkınmaya başladı. Büyükşehir BelediyeBaşkanımız Andırın’a çok iyi hizmetler yaptı. Şimdi hedefimiz bu hizmetlerindaha da artırmak. Andırın için oluşturduğumuz 42 fiziki, sosyal ve kültürelprojeleri Başkanımıza sunduk, başkanımız projeler karşısında mutlu oldu. İnşallahbu göreve geldiğimizde Büyükşehir Belediyemizle diyalogumuzu artırıp kırsallabirlikte ilçe merkezimizi de daha da geliştireceğiz. Büyükşehir BelediyeBaşkanımızın niyeti kentimizi dünya şehirleri arasına girdirmek, bizde aynıhedefle yolumuza devam ediyoruz.” Dedi.

Ziyaret sonrası kısa bir açıklama yapan Ak Parti AndırınBelediye Başkan Aday Adayı Ayşegül Doğan, Andırın’ın gelişimi için ziyaretlere devamedeceğini, Başkan Erkoç’u ziyaretinin ardından tekrar ilçeye giderek çalışmayadevam edeceklerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2018, 11:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15