BY BARS: 'MADALYALI MARAŞ' MARŞ OLACAK!

Kahramanmaraşlı bestekâr, sinema oyuncusu ve halk müziği sanatçısı BY BARS “Madalyalı Maraş “ Türküsüne çektiği video sosyal video paylaşım kanalları ve mecralarında yüz binlerin gönlüne taht kurdu. Mesam üyesi sanatçının elli’yi aşkın bestesi bulunmakta ve eserlerini birçok tanınmış sanatçılar okudu

BY BARS: 'MADALYALI MARAŞ' MARŞ OLACAK!

Dönem dizilerinde canlandırdığıkarakterlerle Kahramanmaraş’ı sinema da temsil eden BY BARS Geçtiğimiz ayçıkardığı “Madalyalı Maraş” adlı eseriyle de türkü severlerin gönlüne marşoldu.

“Sosyal medya kullanan edeler,bacılar gruplar vasıtasıyla on binler profillerinden BY BARS - MADALYALI MARAŞadlı eserini paylaşıyor”

Kahramanmaraş’ın Pazarcıkilçesi doğumlu işi dolayısıyla Gaziantep’te yaşayan Ahmet Zülfü Bars sanatâlemine soyadını marka yapmanın daha akılda kalıcı olacağı düşüncesiyle BY BARSismini kullanıyor. Sanatçı “kahramanlık türküleri” ile tanınıyor. Gaziantep,Şanlıurfa gibi illere de türküler yakan sanatçı “Madalyalı Maraş” eseriylebeklediği başarıyı yakalayacak.

 Sanatçının genç yıldızMeral Akçam ile birlikte çektiği #MadalyalıMaraş video kaydıyla bir hafta da350.000 hite ulaşmayı başardı.

 Gazetemiz İstanbul fahrimuhabiri Eyüp Kadir Kılcı’ya konuşan sanatçı Ahmet Zülfü Bars (BY BARS) bölge milletvekillerindenbelediye başkanlarına her kesimden tebrik mesajı ve telefonları yağıyor.Hemşehrilerime desteklerinden ötürü sonsuz teşekkür ediyorum. İnşallahKahramanmaraş’ta halk konseri imkânımız olur hemşerilerimle de buluşuruz. Basınmensubu dostlara şükranlarımı arz ediyorum, dedi. 

 

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 09:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner14

banner13

banner17