Çağlayancerit de Birlik Sağlandı

Türkiye’ye Örnek Aday adayları!

Çağlayancerit de Birlik Sağlandı

KAHRAMANMARAŞ/Çağlayancerit ilçesi Ak Parti aday adayları, birlik ve beraberliğini göstermekiçin önce Ankara çıkarması yaptı sonra da Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanıziyaret ederek ‘Biz biriz, birlikteyiz’ mesajı verdi.

      Ak Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici’yi makamında ziyaret eden aday adayları: İsmailCelfin, Küçük Mehmet Yıldızlı, Mahir Yılmaz Açıkgöz, Mehmet Kekil, Mehmet ZayidAydemir, Nihat Zorgun, Ömer Çedene, Sultan Ünal, Yayha Çakıl, Yunus Şahanziyaret ederken, il dışında olması sebebi ile katılamayan Bekir Başlı, HalideGüler, Sultan Engizek ise birlikte oldukları mesajını verdiler.

    Kahramanmaraş Çağlayancerit ilçesi Ak Partiaday adayları, önümüzdeki pazartesi günü Çağlayancerit Belediye Başkanı ÜzeyirKızılseki’yi ziyaret ederek, görev kime verilirse onun arkasında durmaya sözvereceklerini belirttiler.

     Grup Sözcüsü olarak bir konuşma yapanİsmail Celfin, “Bizde ben yok, biz varız, partimiz tarafından görev kimeverilirse, mevcut belediye başkanımız Üzeyir Kızılseki’ye bile verilse bizhepimiz bir olup, birlikte hareket ederek, Çağlayancerit’e yeniden Ak Partibayrağını dikeceğiz” dedi.

    Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer OruçBilal Debgici ise, “Bu manzara Türkiye’de bir ilk ve tek örnek, genel olarakaday adayları birbirinden ayrı gezer, “Ben aday yapın” der ama Çağlayanceritaday adaylarımız, kimi yaparsanız fark etmez biz biriz diyorlar, bu çok güzelbir örnek inşallah Türkiye örnek olur, Türkiye için güzel bir örnek olur, AkParti böyle güzel aday adaylarımızla çok daha başarılı olacaktır” diyerek adayadaylarına teşekkür etti.

     Debgici: “31 Mart 2019’da yapacağımızseçim kolay bir seçim değil, her yandan bize partimize saldırı var, vatandaşıekonomik olarak vurmaya çalışıyorlar bu sebeple aday olan arkadaşımızın işikolay değil, hepimizin bir tek vücut olarak Çağlayancerit gibi bir adayınetrafında birleşmeliyiz.

     Çağlayancerit bugün kendine güzel birörnek sergiledi. Adaylarımıza başarılar diliyorum, birliklerinin ülkemize örnekolmasını diliyorum” dedi.

     Kahramanmaraş Büyükşehir adayının yarın 24Kasım 2018 Cumartesi günü açıklanması beklenirken, ilçe belediyebaşkanlarımızın ise ay sonuna kadar açıklanacağı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2018, 11:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15