“Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadan iyi bir sonuç alacağız”

“Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadan iyi bir sonuç alacağız”

Onikişubat Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanefi Mahçiçek Yeni Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret etti.

Haftaya Kahramanmaraş’ımızın Yeni Sanayi Sitesi’ni gezerek başladıklarını ifade eden Onikişubat Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanefi Mahçiçek, "Sanayideki esnaf kardeşlerimizi ziyaret ediyoruz, vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Onların hatırlarını soruyoruz, eksiklikler varsa onları not alıyoruz. Genel anlamıyla baktığımız zaman Allah’a şükür Cumhur İttifakı’na ve AK Partimize teveccühün, desteğin devam ettiğini memnuniyetle görüyoruz. Bugün de yine Cumhur İttifakı’ndan arkadaşlarımızla beraber çalışmalarımızı yürütüyoruz. İnşallah önümüzde üç hafta kaldı, bu üç haftayı da esnaflarımızı ziyaret ederek, hatırlarını sorarak geçireceğiz. Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadan iyi bir sonuç alacağımızı düşünüyorum.

İşin doğrusu yine yaparsa Cumhur İttifakı yapacak. Yapıyor da zaten Elhamdülillah. Gelecek yıllar Kahramanmaraş’ımız için daha güzel hizmetlerin, daha güzel çalışmaların olacağı dönemler olacak. Bugün bizlerle beraber bu çalışmalara katılan bütün arkadaşlarımıza, Cumhur İttifakı’yla beraber teşekkür ediyorum. Herkesin emeklerine sağlık" şeklinde konuştu.(HABER: YAŞAR ERİKLİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15