CANİ KOCA TUTUKLANDI!

Kahramanmaraş geçtiğimiz gün sabah saatlerinde gelen cinayet haberi ile sarsılmıştı. Boşanmak için çocukları ile birlikte evden ayrılıp baba evine yerleşen eşini, kayınvalidesini ve kayınpederini öldüren cani koca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

CANİ KOCA TUTUKLANDI!

Alınan bilgiye göre, Olay sabah 06:15 sularındaKahramanmaraş'ın Onikişubat ilçesi Oruç Reis mahallesinde meydana geldi. RamazanA. (27) kendisinden boşanmak isteyen eşini ve ailesini av tüfeği ile öldürdü.

Kısa bir süre önce eşinden boşanmak isteyen Sibel A. (24)evi terk edip, 3 çocuğu ile birlikte baba evine yerleştiği öğrenildi. Bugünsabah saatlerinde ise çocuklarının kendisine gösterilmediğini iddia edenRamazan A. (27) Oruç Reis mahallesindeki ikamete gelerek av tüfeği ile eşiSibel A. (24), Kayınvalidesi Pakize Ç. (56) ve Kayınpederi Ali Çiftçi (58)öldürdü.

Olay esnasında çiftin, 2 ve 7 yaşındaki kız çocukları ile 1yaşındaki erkek çocuklarının yan odada olduğu ve silah sesleri ile uyandığı,polis tarafından muhafaza altına alındığı öğrenildi.

Şüpheli şahıs olaydan sonra 155'i arayarak olay yerindetüfekle teslim oldu. Şüpheli şahsın cinayet itirafında, Eşinin evi terk edipçocuklarını göstermediğini ve bu yüzden cinayet işlediğini söylediği öğrenildi.Şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

HABER: ÖMER FARUKSALMAN

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2018, 10:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15