CHP'Lİ ÖZTUNÇ: 'BENİ HERKES ARAYABİLİR'

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Parti Meclisi Üyesi ve aynı zamanda Kahramanmaraş 1. Sıra Milletvekili Adayı Ali Öztunç, gece gündüz demeden memleketinin sokaklarını karış karış arşınlamaya devam ediyor.

CHP'Lİ ÖZTUNÇ: 'BENİ HERKES ARAYABİLİR'

Seçim çalışmaları kapsamında faaliyetlerini sürdürenCHP’nin ‘Atom Karınca’ lakaplı enerjisi hiç düşmeyen çalışkan ismi AliÖztunç’un bugünkü adresi Kahramanmaraş merkez ve Pazarcık İlçesi oldu.

 

“CHP’YE GÜVEN KARŞILIKSIZ KALMAZ”

Merkez ve ilçelerin kırsal bölgelerinde uzun zamandırköylülerle iç içe olan Öztunç, bu sefer gününün önemli bir kısmını Kahramanmara’taoda ziyaretlerine ve Pazarcık esnafına ayırdı. Gittiği yerlerde vatandaşla biraraya gelen Öztunç, iktidarları döneminde Kahramanmaraş’ın kalkınacağının vesorunların minimum seviyeye indirileceğinin sözünü verdi. Cumhurbaşkanlığıseçimlerinde İnce’ye, Milletvekili seçimlerinde ise kendisine güvenilmesiniisteyen Öztunç, bu güvenin CHP’de asla karşılıksız kalmayacağını vurguladı.

Öztunç kendisini takip eden basın mensuplarına da şuaçıklamalarda bulundu:

 

“İKTİDARA GİDEN OYLAR KARŞILIKSIZ KALDI”

“Bugün esnaf gezilerimiz harici Pazarcık İlçemizde bazıdernek ve odalara ziyaretlerde bulunduk, dertlerini sorduk, fikirlerini aldık.Sivil toplumun yaşam damarları olan bu örgütlere şimdi ve evvel yaptığımız tümziyaretlerde bir dokunduk bin ah işittik. Esnaf ve vatandaşın hali perişan.İktidar ne sözler verdi de çuval çuval oy aldı Kahramanmaraş’tan amakarşılığını kaşıkla bile vermedi. İktidara giden oylar karşılıksız kaldı.”

 

“BENİ HERKES ARAYABİLİR”

“Seçimler sonrası ara ki bulasın seçtiğin vekili şusorunumuz var diye. Milletvekili olan burnundan kıl aldırmayıp yanına dakimseyi yanaştırmıyor. Oysa beni herkes arayabilir. Ben hiç kimseye neden böylesorunlarda beni arıyorsunuz diye sitem etmem. Sonuçta adımız Milletvekili,şehrimize hizmet için seçiliyoruz. Benim üzerimde Kahramanmaraş gömleği olacak,Ankara değil! Hiçbir vatandaşıma özel işin, derdin, tasan için beni aramademedim, demeyeceğim. Vatandaş özel işi olduğunda arar, proje sunmak içinarayacak hali yok. Bir sağlık sorunu olur, bir çocuğumuzun kalacak yurdaihtiyacı olur, bir gencimizin atamasında sıkıntılar olur, dert tasa için ararvatandaş vekilini. Benim sözüm söz seçildikten sonra tüm KahramanmaraşlınınMilletvekili olacağım. Herkesin rahatlıkla ulaşabileceği bir Milletvekiliolacağım. Birileri gibi koltuğa yapışıp, beni aramayın, bana gelmeyindemeyeceğim. Bana gittiğim yerlerde ‘Bizim Ali’ diyorlar. Vatandaşın ‘BizimAli’si olmaya devam edeceğim.”

 

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2018, 10:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner15