CKD KAHVALTIDA BULUŞTU

Cumhuriyet Kadınları Derneği düzenlediği bir kahvaltılı toplantı ile kadınları bir araya getirdi.

CKD KAHVALTIDA BULUŞTU

Cumhuriyet Kadınları Derneği Başkanı Emsal Fındık, kahvaltı programında yaptığı konuşmada, ''Bugün kadınlar olarak Özgür bireyler olarak bu memlekette yaşıyorsak bunu iki büyük değere borçluyuz Bunlardan birisi Mustafa Kemal Atatürk Diğeri ise cumhuriyetimizdir'' dedi.

Mustafa Kemal Atatürk ve cumhuriyetimize yapılacak her türlü saldırının karşısında Cumhuriyet kadınlarının olduğunu ifade eden Fındık, ''Biz ülkemizin Bölünmez bütünlüğünü Cumhuriyetimizin ilelebet yaşamasını ve ulu önder Atatürk'ün bizlere gösterdiği hedeflere ulaşmayı isteyen ve bu düşünceleri savunan insanlarız. Bu anlamda bu ortak değer de buluşan tüm kadınları bu mücadeleye davet ediyoruz. Derneğimizin çatısı altında Birlik olmaya davet ediyoruz'' dedi. 

Yoğun bir katılımın olduğu kahvaltılı toplantıya katılanlar Arasında, Zeynep Özbaş, Arıkan Feril Tekşen, Seher Türker gibi bir çok tanınan Sima vardı. Toplantıya katılan Cumhuriyet Halk Partisi Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş, ''Cumhuriyet Kadınları ile Bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum burada birçok Öğretmenimi gördüm bizleri yetiştiren bugün buralarda olmamıza vesile olan elleri öpülesi öğretmenlerimiz ve bu ülkenin temel taşı Cumhuriyetimizin Yılmaz savunucusu kadınlarımızı bir kez daha saygıyla selamlıyorum'' dedi.

(HABER MERKEZİ)

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2018, 10:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15